Zbiórka Olek - staruszek po wypadku - zdjęcie główne

Olek - staruszek po wypadku

249 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Stary, przerażony, nikomu niepotrzebny.. Spanikowany pies biegający po ulicy obok przejeżdżających szybko aut..

Jechaliśmy do ciebie Oluś..Natychmiast po otrzymaniu powiadomienia od kogoś, kto nie znalazł czasu by ci pomóc. Przepraszamy, że dotarliśmy za pózno. Już nie biegałeś :( Leżałeś już na poboczu ledwie się poruszając, przepełniony bólem. Zabraliśmy cię do auta i pędziliśmy najszybciej jak się dało - to była walka o życie. 

Tak strasznie nam przykro, że ktoś komu wybiegłeś pod koła nie znalazł chwili by się zatrzymać i ci pomóc..Tak nam głupio, że przejeżdżało tyle aut i tylko ktoś jeden jedyny zdobył się na telefon do nas. Może to dlatego, że były święta. Wiesz..ludzie muszą usiąść punktualnie do wigilijnej kolacji. To bardzo ważne - ważniejsze niż psie życie.

My się spózniliśmy na kolację. Gnaliśmy z tobą na tylnym siedzeniu do najbliższej kliniki. Płakałeś strasznie z bólu i w aucie dostaleś zapaści :( 

Postanowiliśmy walczyć o ciebie, choć rozsądek nakazywał poddanie cię eutanazji.

Byliśmy tacy szcześliwi, gdy następnego dnia dowiedzieliśmy sie, że przeżyłeś noc. Wykonano wszystkie badania - dobrzy ludzie pomogli nam pokryć koszta :) Czułeś się coraz lepiej. Tylko smutek i tęsknota odbierały ci apetyt. My też nie rozumiemy dlaczego twoi kochani ludzie porzucili cie w święta. Może zabrakło im miłości na twoje stare lata.. 

Ale popatrz, my cię kochamy!! 

Tylko opcji na dom brak a opłacenie hotelu jest bardzo kosztowne. Liczymy na to, że pokocha cię więcej ludzi i że oni nam pomogą. Bo wiesz..nie każdy człowiek jest zły..


Kochani!! Koszta hotelikowania to 750 zł miesięcznie a Oluś siedzi tam już od końca grudnia /wyjścia z kliniki.. 

Nie bardzo wiemy co dalej, bo schronisko dla takiego starego i pełnego głeboko zakorzenionej tęsknoty psa to śmierć. Nie wyślemy go tam..

Doba w psim hotelu to tylko 25 zł , ale gdy pobyt się przedłuża, to potrzebna suma rośnie niemiłosiernie..

Pomóżcie Olusiowi opłacić hotel!! My go nie zostawimy, ale bez wsparcia nie damy rady pokryć kosztów..

Aktualizacje


 • Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - awatar

  Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt

  18.02.2017
  18.02.2017

  Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Oluś uzbierał na 4 dni hotelikowania <3
  Liczy się każdy grosz. Dziękujemy!!

249 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Paweł - awatar
Paweł
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
klaudia bańka - awatar
klaudia bańka
20
Monika Pawel Yk - awatar
Monika Pawel Yk
25
Dorota Żelechowska - awatar
Dorota Żelechowska
30
Monika Paw - awatar
Monika Paw
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
kamila depa - awatar
kamila depa
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij