Uratować przed bezdomnością !

3 860 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Drodzy Państwo jesteśmy wolontariuszami pomagającymi zwierzętom. Organizacja nasza jest organizacją dobroczynną. Dzięki ludziom dobrej woli, którzy razem z nami chcą ratować zwierzęta i wspierają nas finansowo możemy pomagać.

 Kotki wolnobytujące, bezdomne są już w ciąży, niektóre mają jeszcze rujkę. Każdego dnia patrzymy na cierpienie zwierząt, bezdomność  niestety nie maleje, co roku wciąż na świat przychodzi o wiele za dużo  kociąt. Żyją one w bólu, strachu, głodzie. Chore, umierają po cichu.... niczyje, nikomu niepotrzebne, zapomniane. My na to cierpienie nie możemy pozwolić. Stąd ta zbiórka na sterylizacje kotek, by uratować kocięta , które za chwile miałyby przyjść na świat przed bezdomnością , śmiercią. 

Na zdj. wyżej kotki wolnobytujące, które żyją w stodole u starszej pani. Jeżeli je nie wysterylizujemy  kotów za chwile będzie około 30 sztuk.

Wciąż  za mało sterylizacji, która jest główną metodą walki z bezdomnością. 

Jeżdżąc po okolicznych wsiach ludzie nie mają świadomości sterylizacji, większość z tamtejszych ludzi nigdy nie pojedzie z kotką, która żyje u nich w stodole do Jasła lub najbliższego weterynarza by ją wysterylizować, nikt z tych ludzi nie wyda na zwierzę nigdy 100 zł. Ciągle słyszymy " pani kto by tam z kotem jeździł do weterynarza, niech się rodzą i se radzą, niech myszy łapią ".  Kotka ta w ciągu roku urodzi około 20 niechcianych kociąt, o które nikt nie zadba. Które zginą pod kołami aut, umrą z głodu, zostaną rozszarpane przez psy lub zabije je śmiertelny koci wirus lub jak nam niektórzy miejscowi mówią " ludzie nadal topią kocięta lub wrzucają żywcem go gnojówki ". 

Zatrzymajmy ten proceder pomóżcie nam wysterylizować kotki, by już nigdy ich dzieci nie zostały utopione żywcem.

Na zdj. wyżej kotka w zaawansowanej ciąży  głodna szukająca jedzenia w kontenerach na śmieci na Cmentarzu. 

Drodzy Państwo chcemy wysterylizować kotki i o nie zadbać ,by nigdy już nie urodziły nikomu niepotrzebnych kociąt. Kotki są wychudzone, nie dożywione,  wiele z nich umiera w trakcie porodu lub zaraz po nim z wycieńczenia, zostawiając kocięta, które też w cierpieniu umrą.  Pomóżcie nam w tym. Koszt sterylizacji jednej kotki to 110 zł. Mamy 18 kotek , które musimy jak najszybciej wyłapać i zawieść do sterylizacji. Są to kotki z Jasła i okolicznych wsi.

Udało się nam dzięki Państwa pomocy zebrać 1800 i już wysterylizować 7 kotek  za co bardzo dziękujemy, jednak kotki wolnobytujące są w tragicznym stanie, są zaniedbane, zarobaczone, wychudzone, mają świerzba w uszach, sprawdzamy jaki jest ich stan zdrowia wykonując dodatkowe badania morfologie, test felv / fiv , test na panleukopenię, leczymy je, podajemy preparaty na odrobaczenie i odpchlenie. Co zwiększa koszty, dlatego edytowaliśmy naszą zbiórkę byście Państwo pomogli nam wysterylizować resztę kotek  bowiem cała sumę już wykorzystaliśmy na do tej pory wyłapane kotki. 

Kotki będą rodzić za około dwa tygodnie chcemy zdążyć zostało nam jeszcze 11 kotek. Prosimy o pomoc dla nich. 

Poniżej faktury za już wysterylizowane kotki.

Nie pozwólmy by na świat przychodziły cierpiące kocięta jak Franuś, który jest na  na zdj. wyżej , którego znaleźliśmy w stanie agonalnym na podjasielskiej wsi. Franuś był niepełnosprawny miał wykrzywione łapki jak widzicie Państwo na filmiku, był zagłodzony, wyniszczony, zjadany żywcem przez larwy zdj. niżej. Kotek był z nami dwa tygodnie, oprócz wyniszczenia miał śmiertelnego FIPA. Umarł.

Nie pozwólmy by na świat przychodziły takie kocięta jak ten maluszek na zdj. wyżej znaleziony również na wsi, skrajnie wycieńczony, odwodniony, zagłodzony, w dwóch miejscach miał złamany ogonek. Po kilku dniach zmarł w gabinecie weterynaryjnym.

Nie pozwólmy by jak na zdj. wyżej przychodziły nikomu potrzebne takie kocięta jak Gaja znaleziona pod jasielskim Kauflandem z urazem kręgosłupa i powykrzywianymi łapkami. Znaleźliśmy ją w stanie agonalnym, na drugi dzień umarła w gabinecie weterynaryjnym.

Na zdj. wyżej  Kewinek znaleziony na Cmentarzu w stanie krytycznym. Ma białaczkę.

Wszystkie te kocięta to symbole bezdomności, niechcianych kocich dzieci.

Prosimy pomóżcie uratować nam kolejne kocięta przed tym strasznym cierpieniem. 

Prosimy o pomoc w opłaceniu zabiegów sterylizacji.

Bez Was nie damy rady. Każda nawet najmniejsza wpłata jest cenna.

Dziękujemy.

OTOZ Animals

Inspektorat Jasło

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.08.18
  31.08.18

  super

 • Pati - awatar

  Pati

  05.08.18
  05.08.18

  Smutne :( powodzenia xxx kochane kociaki

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  22.07.18
  22.07.18

  Życzę dużo zdrowia dla kociaków. Pozdrawiam

 • Anna Po - awatar

  Anna Po

  24.05.18
  24.05.18

  Oby jak najmniej niechcianych, bezdomnych kotów. Sterylizujcie i kastrujcie:)

  • OTOZ Animals Inspektorat Jasło - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Jasło - Organizator zbiórki

   24.05.18
   24.05.18

   Dokładnie, oby jak najmniej bezdomnych kotów. Dziękujemy.

 • Martyna Zimoń - awatar

  Martyna Zimoń

  21.05.18
  21.05.18

  Trzymam kciuki za kicię! Nie zdrowieje i rośnie pięknie <3

  • OTOZ Animals Inspektorat Jasło - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Jasło - Organizator zbiórki

   22.05.18
   22.05.18

   Dziękujemy.

3 860 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 111

Maria Kaminecka - awatar
Maria Kaminecka
200
Karolina Brągiel - awatar
Karolina Brągiel
10
Monika Wojdyła - Brągiel - awatar
Monika Wojdyła - Brągiel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Mazur - awatar
Agnieszka Mazur
50
Barbara Grześ - awatar
Barbara Grześ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij