Zbiórka Murem za człowiekiem - zdjęcie główne

Murem za człowiekiem

7 890 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka Stowarzyszenia Polska 2050 w ramach ogólnopolskiej akcji wspierającej pomoc na wschodniej granicy Polski “MUREM ZA CZŁOWIEKIEM”

Celem akcji ”Murem za człowiekiem” organizowanej przez wolontariuszy i członków Stowarzyszenia Polska 2050 jest wsparcie pomocy udzielanej uchodźcom znajdującym się w tragicznej sytuacji przy naszej wschodniej granicy w ramach działalności Grupy Granica.

Stowarzyszenie Polska 2050 przeprowadziło dotychczas zbiórkę finansową polegającą na przygotowaniu 300 pakietów ratunkowych. Każdy pakiet obejmował: namiot/śpiwór termiczny, 2 czekolady, baton czekoladowy, 2 batony energetyczne, wodę, małą apteczkę z kocem termicznym, suchary wojskowe, 2 musy owocowe, 2 ogrzewacze chemiczne na ciało i 6 do rąk, racje żywnościowe węglowodanowe używane na tratwach ratunkowych, wafle ryżowe oraz mleko skondensowane. Pakiety zostały doręczone do magazynów Grupy Granica.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie naszych działań!

Aktualna zbiórka odpowiada na bieżące potrzeby humanitarne związane z warunkami atmosferycznymi i tragiczną sytuacją, w której znajdują się osoby na terenach przygranicznych.

Środki ze zbiórki będą przeznaczone m.in. na:

- pakiety ratunkowe, w skład których będą wchodzić produkty żywnościowe i/lub inne artykuły dla zapewnienia niezbędnej pomocy humanitarnej migrantom (np. energetyczne racje żywnościowe, koce termiczne, ogrzewacze do rąk i ciała, apteczka). Pakiety tworzone są wg aktualnych potrzeb zgłaszanych nam przez aktywistów organizacji humanitarnych.

Ponadto chcemy zakupić:

- śpiwory syntetyczne

- karimaty izolowane składane

- bieliznę termoaktywną

- buty i kalosze ocieplane

- duże plecaki

- latarki czołówki.

Pamiętajmy: bezpieczeństwo nie wyklucza człowieczeństwa. Razem możemy więcej. Wesprzyj naszą zbiórkę i nie pozwól, by ktokolwiek został bez naszej pomocy!

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: [email protected]ska2050.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 890 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 77

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kania Agnieszka - awatar
Kania Agnieszka
50
Jola Cz - awatar
Jola Cz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paweł - awatar
Paweł
200
Justyna - awatar
Justyna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij