owner

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Zbiórka

O Kai słyszeli już chyba wszyscy.. dla tych, co nie słyszeli – kilka słów:

Kaja to 3-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Do schroniska trafiła w kwietniu 2016 roku. Po 7 miesiącach, w listopadzie znalazła nowy dom, z którego następnego dnia uciekła, a nowy „opiekun” nie wykazywał zainteresowania jej losem, tak samo jak schronisko, które „nie mogło” jej przyjąć z powrotem. Suczka przez 3 miesiące błąkała się po Witkowie i jego okolicach (Wielkopolska). Skrzyknęła się grupa zwierzolubów, którym pies nie był obojętny i robiliśmy, co w naszej pomocy, by ją zabezpieczyć. Miała postawioną budę, codziennie ciepłe jedzenie, a nawet psiego kumpla, jednak nie chciała dać się złapać. Jej czarny kolega odnalazł swoich opiekunów. Kaję udało się złapać tydzień później, w połowie lutego 2017, wykorzystując budę jako pułapkę. Obecnie suczka przebywa w hotelu „Czterołapkowym” w okolicach Środy Wielkopolskiej. Pomimo długiej tułaczki wygląda bardzo ładnie. Bardzo dobrze zniosła wizytę u weterynarza, nie wykazywała żadnej agresji. Została odrobaczona i zaszczepiona. Ponieważ jest psem wycofanym szukamy dla niej opiekuna, który będzie z nią pracował, przyzwyczajał do zwykłego domowego życia. Suczka nie jest agresywna, lecz lękliwa. W schronisku została tez wysterylizowana. Codzienna odpowiednia praca na pewno zdziała cuda.

Kaja, kolejny psi los, który my-zwykli ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt, wolontariusze, musieliśmy „wziąć w swoje ręce”, bo odpowiednie instytucje nie wykazały żadnej inicjatywy…

Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś adoptować Kaję zadzwoń – Aneta 661 693 606 lub Ania 602 302 745

Dopóki Kaja nie znajdzie domu musimy opłacać jej pobyt w hotelu – 450 zł miesięcznie. Każda złotówka jest na wagę złota. Ponadto, potrzebne są dodatkowe fundusze na wizyty u weterynarza.

Szczegóły na fb: https://www.facebook.com/events/1760111770968817/


Aktualności

 • Ania Szmydt

  Ania Szmydt

  21.04.17
  21.04.17

  Kaja w hotelu jest pod świetną opieką, pracuje się z nią specjalistka ;) Kaja nie ucieka już przed ludźmi, jest zrelaksowana, koleguje się z psami.. małymi kroczkami do przodu! aż do nowego domu!

  Photo

owner

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

 • Avatar mateusz
  20
  mateusz
 • Avatar kinga
  10
  kinga
 • Avatar Karolina
  10
  Karolina
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  40
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę