Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

O Kai słyszeli już chyba wszyscy.. dla tych, co nie słyszeli – kilka słów:

Kaja to 3-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Do schroniska trafiła w kwietniu 2016 roku. Po 7 miesiącach, w listopadzie znalazła nowy dom, z którego następnego dnia uciekła, a nowy „opiekun” nie wykazywał zainteresowania jej losem, tak samo jak schronisko, które „nie mogło” jej przyjąć z powrotem. Suczka przez 3 miesiące błąkała się po Witkowie i jego okolicach (Wielkopolska). Skrzyknęła się grupa zwierzolubów, którym pies nie był obojętny i robiliśmy, co w naszej pomocy, by ją zabezpieczyć. Miała postawioną budę, codziennie ciepłe jedzenie, a nawet psiego kumpla, jednak nie chciała dać się złapać. Jej czarny kolega odnalazł swoich opiekunów. Kaję udało się złapać tydzień później, w połowie lutego 2017, wykorzystując budę jako pułapkę. Obecnie suczka przebywa w hotelu „Czterołapkowym” w okolicach Środy Wielkopolskiej. Pomimo długiej tułaczki wygląda bardzo ładnie. Bardzo dobrze zniosła wizytę u weterynarza, nie wykazywała żadnej agresji. Została odrobaczona i zaszczepiona. Ponieważ jest psem wycofanym szukamy dla niej opiekuna, który będzie z nią pracował, przyzwyczajał do zwykłego domowego życia. Suczka nie jest agresywna, lecz lękliwa. W schronisku została tez wysterylizowana. Codzienna odpowiednia praca na pewno zdziała cuda.

Kaja, kolejny psi los, który my-zwykli ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt, wolontariusze, musieliśmy „wziąć w swoje ręce”, bo odpowiednie instytucje nie wykazały żadnej inicjatywy…

Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś adoptować Kaję zadzwoń – Aneta 661 693 606 lub Ania 602 302 745

Dopóki Kaja nie znajdzie domu musimy opłacać jej pobyt w hotelu – 450 zł miesięcznie. Każda złotówka jest na wagę złota. Ponadto, potrzebne są dodatkowe fundusze na wizyty u weterynarza.

Szczegóły na fb: https://www.facebook.com/events/1760111770968817/


Aktualności

 • Ania Szmydt - awatar

  Ania Szmydt

  13.09.17
  13.09.17

  Zamykamy zbiórkę <3 bo...... Kaja ma w końcu swój wspaniały dom. Trafiła do zwierzolubnej rodziny, ma kolegę, 12letniego Dragusia. Zamieszkała pod Swarzędzem. Wcześniej rodzina odwiedziła ją w hotelu, by sprawdzić, czy psy się polubią - potem ruszyły procedury adopcyjne, by już dzisiaj Kaja mogła zamieszkać ze swoją rodziną :) Początki zazwyczaj bywają trudne, Kaja jest jeszcze zdezorientowana, ale dzięki wytrwałej pracy i nieocenionemu zaangażowaniu Agnieszki (Hotel Czterołapkowy) Kaja zrobiła niesamowite postępy więc jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki za szybka adaptację w nowym miejscu. Dziękujemy Wam wszystkim za dotychczasowe wsparcie duchowe i finansowe i dzielimy się migawką z dzisiejszego szczęśliwego 13tego

  Zdjęcie aktualności 7 796

Komentarze

 • Alaska - awatar

  Alaska

  29.06.17
  29.06.17

  powodzenia w poszukiwaniu domku! Alaska

Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Alaska - awatar
70
Alaska
Michalina - awatar
100
Michalina
Izabela Hamerlik - awatar
50
Izabela Hamerlik
Izabela Hamerlik - awatar
50
Izabela Hamerlik
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marek Tarnacki - awatar
30
Marek Tarnacki
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Sylwia Lachowska - awatar
10
Sylwia Lachowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.