Zbiórka 3 miesiące na ulicy - zdjęcie główne

3 miesiące na ulicy

510 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

O Kai słyszeli już chyba wszyscy.. dla tych, co nie słyszeli – kilka słów:

Kaja to 3-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Do schroniska trafiła w kwietniu 2016 roku. Po 7 miesiącach, w listopadzie znalazła nowy dom, z którego następnego dnia uciekła, a nowy „opiekun” nie wykazywał zainteresowania jej losem, tak samo jak schronisko, które „nie mogło” jej przyjąć z powrotem. Suczka przez 3 miesiące błąkała się po Witkowie i jego okolicach (Wielkopolska). Skrzyknęła się grupa zwierzolubów, którym pies nie był obojętny i robiliśmy, co w naszej pomocy, by ją zabezpieczyć. Miała postawioną budę, codziennie ciepłe jedzenie, a nawet psiego kumpla, jednak nie chciała dać się złapać. Jej czarny kolega odnalazł swoich opiekunów. Kaję udało się złapać tydzień później, w połowie lutego 2017, wykorzystując budę jako pułapkę. Obecnie suczka przebywa w hotelu „Czterołapkowym” w okolicach Środy Wielkopolskiej. Pomimo długiej tułaczki wygląda bardzo ładnie. Bardzo dobrze zniosła wizytę u weterynarza, nie wykazywała żadnej agresji. Została odrobaczona i zaszczepiona. Ponieważ jest psem wycofanym szukamy dla niej opiekuna, który będzie z nią pracował, przyzwyczajał do zwykłego domowego życia. Suczka nie jest agresywna, lecz lękliwa. W schronisku została tez wysterylizowana. Codzienna odpowiednia praca na pewno zdziała cuda.

Kaja, kolejny psi los, który my-zwykli ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt, wolontariusze, musieliśmy „wziąć w swoje ręce”, bo odpowiednie instytucje nie wykazały żadnej inicjatywy…

Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś adoptować Kaję zadzwoń – Aneta 661 693 606 lub Ania 602 302 745

Dopóki Kaja nie znajdzie domu musimy opłacać jej pobyt w hotelu – 450 zł miesięcznie. Każda złotówka jest na wagę złota. Ponadto, potrzebne są dodatkowe fundusze na wizyty u weterynarza.

Szczegóły na fb: https://www.facebook.com/events/1760111770968817/


Aktualizacje


 • Ania Szmydt - awatar

  Ania Szmydt

  13.09.2017
  13.09.2017

  Zamykamy zbiórkę <3 bo......
  Kaja ma w końcu swój wspaniały dom. Trafiła do zwierzolubnej rodziny, ma kolegę, 12letniego Dragusia. Zamieszkała pod Swarzędzem. Wcześniej rodzina odwiedziła ją w hotelu, by sprawdzić, czy psy się polubią - potem ruszyły procedury adopcyjne, by już dzisiaj Kaja mogła zamieszkać ze swoją rodziną :) Początki zazwyczaj bywają trudne, Kaja jest jeszcze zdezorientowana, ale dzięki wytrwałej pracy i nieocenionemu zaangażowaniu Agnieszki (Hotel Czterołapkowy) Kaja zrobiła niesamowite postępy więc jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki za szybka adaptację w nowym miejscu.
  Dziękujemy Wam wszystkim za dotychczasowe wsparcie duchowe i finansowe i dzielimy się migawką z dzisiejszego szczęśliwego 13tego

  Zdjęcie aktualizacji 7 796

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Alaska - awatar

  Alaska

  29.06.2017
  29.06.2017

  powodzenia w poszukiwaniu domku! Alaska

510 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alaska - awatar
Alaska
70
Michalina - awatar
Michalina
100
Izabela Hamerlik - awatar
Izabela Hamerlik
50
Izabela Hamerlik - awatar
Izabela Hamerlik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Tarnacki - awatar
Marek Tarnacki
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia Lachowska - awatar
Sylwia Lachowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij