Zbiórka Pomoc dla Agnieszki. - zdjęcie główne

Pomoc dla Agnieszki.

310 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Nasza Podopieczna Agnieszka Dżugaj od prawie 30 lat zmaga się z nieuleczalną chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane. Nie porusza się samodzielnie gdyż jej nogi oraz prawa ręka są niewładne. Wymaga całodobowej pomocy bliskich i rodziny w codziennym życiu. Na stwardnienie rozsiane nie ma lekarstwa. Jedynym ratunkiem dla kobiety jest rehabilitacja, która pozwoli na dłużej zachować jej resztki sprawności. Agnieszka ma ogromne marzenie chciałaby jeszcze w tym roku wyjechać na turnus rehabilitacyjny do ośrodka, który specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi. Niestety koszt takiego wyjazdu jest ogromny. Miesięczny pobyt w ośrodku połączony z różnymi zabiegami ( w tym 20 zabiegami na LOKOMACIE), terapią zajęciową, pracą z psychologiem i całodobową opieką to koszt 7.700,00 zł.

Agnieszka ma na swoim subkoncie tylko 2.500,00 zł. Brakuje dużo, bo 5.200,00 zł. Dlatego PROSIMY wszystkie OSOBY o DOBRYCH SERCACH o pomoc i wsparcie finansowe dla Agnieszki. Cenna będzie dla nas każda złotówka, każdy grosik gdyż to sprawi, że marzenie Agnieszki spełni się. Wyjedzie na turnus rehabilitacyjny, a jej 70-letnia mama, która się opiekuje Agnieszką będzie miała czas na odpoczynek, „chwilę dla siebie” i regenerację sił do dalszej opieki nad córką.

                         PROSIMY- POMÓŻ-WESPRZYJ-PODAJ DALEJ.

310 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daniel Jacek Popiel - awatar
Daniel Jacek Popiel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
sąsiad prawie - awatar
sąsiad prawie
50
Anna Bagnowska - awatar
Anna Bagnowska
10
Hanna - awatar
Hanna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij