Zbiórka Dla Roberta Jóźwiak i córek - zdjęcie główne

Dla Roberta Jóźwiak i córek

31 395 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Kostańska - awatar

Agnieszka Kostańska

Organizator zbiórki

    Witam, nazywam się  Agnieszka Kostańska z Magdą i Robertem znaliśmy  się  od wielu lat, ponieważ  pracowaliśmy razem do momentu tragedii na targowisku przy ul. Dolna Wilda w Poznaniu.                                                    W imieniu swoim, jak i moich koleżanek i kolegów pracujących  na "Bema",chciałabym zebrać pieniądze dla rodziny Madzi, w tym ciężkim dla nich momencie. Będą  one teraz bardzo potrzebne  do dalszego życia  bez mamy.                                                                                        W dniu 4.03.18 w Poznaniu przy ulicy 28 czerwca 1956 roku o godzinie 7.49 doszło  do zawalenia kamienicy. Prawdopodobnie w skutek wybuchu gazu. Nasza Madzia  pojechała razem ze swoim mężem  Robertem do mieszkania  koleżanki Beaty. Poproszona  została o wyprowadzenie psów na spacer. Niestety  nie zdążyła . Do pracy też  nie dojechali . Magda zginęła bo znalazła się w nieodpowiednim czasie i miejscu. Jej mąż  Robert, który był  w tym feralnym  miejscu trafił z licznymi oparzeniami  i złamaną  ręką  do szpitala w Nowej Soli. Magda osierociła dwie córki, Asię (18) i Natalkę (10).W jednej chwili zawalił  im się  świat. Robert stracił  żonę, a dzieci najbliższą osobę, którą jest mama. Samochód, stojący przed  gruzowiskiem nie nadaje się  do użytkowania .W najbliższym  czasie będzie  on bardzo potrzebny.                                                                                                                   Proszę  wszystkich ludzi, dobrych serc o wpłacenie symbolicznej złotówki dla tej rodziny.Choć w ten sposób  pomóżmy Robertowi i dziewczynkom, którzy w wyniku tej tragedii tak dużo  wycierpieli i stracili. Już  nigdy nie będzie  tak, jak wtedy gdy była z nimi  kochająca  żona  i mama.                                                                           Za każdą pomoc będę Państwu  wdzięczna w swoim imieniu, Roberta oraz dziewczynek.                                                                                             Agnieszka Kostańska  

Aktualizacje


 • Agnieszka Kostańska - awatar

  Agnieszka Kostańska

  25.03.2018
  25.03.2018

  Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za obecność i wsparcie zbiórki dla Roberta Jóźwiak i córek. Okazaliście Państwo wasze dobre serca,ciepłe słowa motywowały mnie do dalszej pracy,by uzyskać zamierzony cel. Udało się dzięki Waszemu zrozumieniu i pomocy zebrać 100% kwoty. Wasze wsparcie jest nieocenione. Mogę zapewnić, iż pieniądze zebrane zostaną odpowiednio wykorzystane w tych trudnych chwilach po stracie kochającej żony i mamy.P.S. Osoby chętne zapraszam do dalszego udostępniania ,zbiórka nadal trwa,pozostaje otwarta. Z wyrazami szacunku Agnieszka Kostańska.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  Ogromna tragedia. Nie mogę w to wszystko uwierzyć.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  Czasami nie mam słów by opisać jakie tragedie zdarzają się ludziom. Trzymajcie się! Rodzina jest najważniejsza w takich chwilach.

  • Agnieszka Kostańska - awatar

   Agnieszka Kostańska - Organizator zbiórki

   20.03.2018
   20.03.2018

   Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

 • Mirosław Wieloch - awatar

  Mirosław Wieloch

  16.03.2018
  16.03.2018

  "Człowiek jest tyle wart, ile może pomóc drugiemu ".... pomagajmy, bo tragedie niestety mogą zdarzyć się każdemu.

  • Agnieszka Kostańska - awatar

   Agnieszka Kostańska - Organizator zbiórki

   17.03.2018
   17.03.2018

   Tak to prawda,dziękuję i pozdrawiam.

 • Tomasz i Barbara - awatar

  Tomasz i Barbara

  16.03.2018
  16.03.2018

  Warto pomagać

  • Agnieszka Kostańska - awatar

   Agnieszka Kostańska - Organizator zbiórki

   16.03.2018
   16.03.2018

   Dziękuję i pracujemy dalej. Udostępniamy.POZDRAWIAM SERDECZNIE

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2018
  16.03.2018

  Warto pomagać ,dobro wraca

  • Agnieszka Kostańska - awatar

   Agnieszka Kostańska - Organizator zbiórki

   16.03.2018
   16.03.2018

   Dziękuję

31 395 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Kostańska - awatar

Agnieszka Kostańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 529

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Marta - awatar
Marta
30
Mirosław Perek - awatar
Mirosław Perek
50
Anonim - awatar
Anonim
100
Kasia i Waldek - awatar
Kasia i Waldek
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
790
Grazyna Bogacki - awatar
Grazyna Bogacki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij