Zbiórka Na pomoc35kotom P.Emili z Mińska - zdjęcie główne

Na pomoc35kotom P.Emili z Mińska

1 210 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zbiórka została utworzona na prośbę pani dla Pani Emilii, emerytowanej kobiety z Mińska Mazowieckiego. Nie ma ona swojej strony, fanpage, ani nie korzysta z Internetu, a więc nie ma jak prosić Was o pomoc. Pod swoją opieką ma ponad 35 kotów, dokarmia również koty wolnożyjące. W tym miesiącu kilka kotów zachorowało, więc niestety wydatki się zwiększyły i Pani potrzebuje pomocy w zakupie jedzenia.

Wszystkie koty są wysterylizowane i wykastrowane i ogłaszane do adopcji na olx przez znajomych. Zazwyczaj ludzie podrzucają jej koty. Pod jej opieką znajdują się również takie, które nigdy nie znajdą domu, jak na przykład kotka tracąca wzrok, koty z rakiem lub półdzikie, jak również mające różne choroby, a takich ludzie nie chcą.  Za swoją emeryturę Pani kupuje leki dla kotów, żwirek, karmę, opał na zimę. Ma ona wielkie serce i pragnie pomóc każdemu kotu. Pamiętajmy, że każdego kota trzeba nie tylko nakarmić, ale też zbadać i wyleczyć, zanim odda się go do adopcji. A te zdążają się niestety rzadko...

Bardzo prosimy o wpłaty, nawet te najdrobniejsze. Za 10 zł jest w stanie kupić 4 puszki jedzenia dla kotów, więc każdy grosz się liczy. Dla niektórych to tylko jedna kawa mniej kupiona na mieście, a dla pani Emilii duże wsparcie.

Wpłaty nie są jedynym sposobem na pomoc. Przyda się wszystko- koce, puszki, karma sucha, cokolwiek.

Największe szczęście to adopcja kota. Wstawione są tu zdjęcia kilku kotów pani Emilii, które na JUŻ potrzebują domu. Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany którymś z kotów, proszę o kontakt.

Pokażmy tej Pani że nie jest sama. Bo samemu po prostu nie da się pomagać. 

1 210 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Zuzka - awatar
Zuzka
20
Kaya - awatar
Kaya
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
20
Malgorzata - awatar
Malgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Wiola - awatar
Wiola
10
Gosi - awatar
Gosi
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij