Zbiórka Na pomoc35kotom P.Emili z Mińska - zdjęcie główne

Na pomoc35kotom P.Emili z Mińska

1 210 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zbiórka została utworzona na prośbę pani dla Pani Emilii, emerytowanej kobiety z Mińska Mazowieckiego. Nie ma ona swojej strony, fanpage, ani nie korzysta z Internetu, a więc nie ma jak prosić Was o pomoc. Pod swoją opieką ma ponad 35 kotów, dokarmia również koty wolnożyjące. W tym miesiącu kilka kotów zachorowało, więc niestety wydatki się zwiększyły i Pani potrzebuje pomocy w zakupie jedzenia.

Wszystkie koty są wysterylizowane i wykastrowane i ogłaszane do adopcji na olx przez znajomych. Zazwyczaj ludzie podrzucają jej koty. Pod jej opieką znajdują się również takie, które nigdy nie znajdą domu, jak na przykład kotka tracąca wzrok, koty z rakiem lub półdzikie, jak również mające różne choroby, a takich ludzie nie chcą.  Za swoją emeryturę Pani kupuje leki dla kotów, żwirek, karmę, opał na zimę. Ma ona wielkie serce i pragnie pomóc każdemu kotu. Pamiętajmy, że każdego kota trzeba nie tylko nakarmić, ale też zbadać i wyleczyć, zanim odda się go do adopcji. A te zdążają się niestety rzadko...

Bardzo prosimy o wpłaty, nawet te najdrobniejsze. Za 10 zł jest w stanie kupić 4 puszki jedzenia dla kotów, więc każdy grosz się liczy. Dla niektórych to tylko jedna kawa mniej kupiona na mieście, a dla pani Emilii duże wsparcie.

Wpłaty nie są jedynym sposobem na pomoc. Przyda się wszystko- koce, puszki, karma sucha, cokolwiek.

Największe szczęście to adopcja kota. Wstawione są tu zdjęcia kilku kotów pani Emilii, które na JUŻ potrzebują domu. Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany którymś z kotów, proszę o kontakt.

Pokażmy tej Pani że nie jest sama. Bo samemu po prostu nie da się pomagać. 

1 210 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Zuzka - awatar
Zuzka
20
Kaya - awatar
Kaya
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
20
Malgorzata - awatar
Malgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Wiola - awatar
Wiola
10
Gosi - awatar
Gosi
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij