Zbiórka Nowy rower dla Adama - zdjęcie główne

Nowy rower dla Adama

5 240 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Rafał Pożyczka - awatar

Rafał Pożyczka

Organizator zbiórki

Część. Mam na imię Rafał i jestem uczestnikiem OTR w Krakowie od 2 lat. Jak wiecie nasz mentor i organizator całego przedsięwzięcia - Adam Furgała - połamał we wtorek ramę w swoim rowerze na treningu. Gość od 6 lat wspiera w całkowitym wolontariacie ideę otwartych treningów rowerowych, dostępnych dla każdego. Nie jeden/jedna z nas złapał/a cyklozę właśnie na treningarz OTR. Pomóżmy Adamowi odbudować ROWER !!! A może uda się kupić nowy? Bez roweru nie może prowadzić treningów !!!

Aktualizacje


 • Rafał Pożyczka - awatar

  Rafał Pożyczka

  07.04.2017
  07.04.2017

  Środki skierowałem do wypłaty. Dziękuję za wsparcie inicjatywy !!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2017
  07.04.2017

  Adam, tak trzymać. Oby Ci nigdy hamulca nie zabrakło

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2017
  06.04.2017

  :)

 • Kamil K. - awatar

  Kamil K.

  06.04.2017
  06.04.2017

  Życzę dalej udanych treningów prowadzonych z pasją na nowym sprzęcie :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2017
  06.04.2017

  Popieram akcję. Pracę jaką Adam Furgała wykonuje jest bezcenna.

 • Dorota Furgała - awatar

  Dorota Furgała

  06.04.2017
  06.04.2017

  To mój brat, znam gościa i wiem że warto!!!

5 240 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Rafał Pożyczka - awatar

Rafał Pożyczka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 153

Michał Fogelman - awatar
Michał Fogelman
40
Wdzięczna:) - awatar
Wdzięczna:)
50
asia - awatar
asia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzes - awatar
Grzes
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Bbbb - awatar
Bbbb
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij