IV Mistrzostwa Polski MUAY BORAN

2 890 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki


Dzień Dobry.

Nazywam się Adam "Kuba" Jakubowski, Mistrz Muay Boran 11 Khan

Od 44 lat trenuję, a od 35 lat uczę Starotajskiej Sztuki Walki - Muay Thai Boran prowadząc Akademie Sportów i Sztuk Walki "PROTECTOR" w Ustce

Po raz czwarty organizuję Mistrzostwa Polski Muay Boran, Muay Kard Chiek.
IV Mistrzostwa odbędą się 30 go Marca 2019 r w Słupsku ul.Ogrodowa 5, godz 12:00
W Mistrzostwach wezmą udział Seniorzy, Juniorzy, Kadeci i Dzieci.
Przesłanie IV Mistrzostw Polski na 2019 rok -
Sztuki Walki ŁĄCZĄ - nie dzielą.

Ofiarowane przez Państwa środki pozwolą na kompleksową organizację Mistrzostw w tym na opłacenie: sali, ringu, Sędziów, zaplecza ratowniczego, niezbędnego sprzętu, nagród dla Laureatów.

Serdecznie DZIĘKUJĘ za każdą pomoc i możliwość rozwoju jaką nam Państwo dają - Ja i Wojownicy Muay Boran

Komentarze


  • Florentyna Grądkowska - awatar

    Florentyna Grądkowska

    12.02.19
    12.02.19

    <3

2 890 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

L.W. - awatar
L.W.
10
Jarosław Sokołowski - awatar
Jarosław Sokołowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy Terefenko - awatar
Jerzy Terefenko
50
Renata Gałczyńska - awatar
Renata Gałczyńska
20
Dariusz Karpuk - awatar
Dariusz Karpuk
50
Roksana Salej - awatar
Roksana Salej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Milarski - awatar
Grzegorz Milarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij