Zbiórka Adaś Rychlicki - zdjęcie główne

Adaś Rychlicki

24 355 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 260 osób
Monika Skalska - awatar

Monika Skalska

Organizator zbiórki

Nazywam się Monika Skalska. Jestem znajomą rodziców Adasia. O jego chorobie dowiedziałam się w przedszkolu, do którego uczęszcza z moją córką.


W styczniu tego roku rodzice Adasia postanowili wykonać mu morfologię, gdyż zaniepokoiła ich bardzo blada skóra synka. Wyniki nie były dobre. Adaś został skierowany do szpitala, 16 stycznia był już na oddziale chorób dziecięcych. 17 stycznia został przewieziony do Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, a dzień później padła diagnoza, która potrafi złamać serce każdego rodzica - białaczka limfoblastyczna.

Rozpoczęło się długie i wieloetapowe leczenie, a życie Adasia, jego rodziców i rodzeństwa - starszej siostry Zosi i siostry bliźniaczki Amelki - zmieniło się o 180 stopni... Wszystkie dotychczasowe plany, ważne sprawy stały się błahostką w obliczu choroby dziecka. 

Rodzice Adasia robią co w ich mocy, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia, do pełni sił, żeby ciągłe pobyty w szpitalu były dla niego jak najmniej stresujące, żeby każdy dzień - mimo wszystko - był ciekawy i radosny. 

Adaś to żywe srebro! Roześmiany, żywiołowy mały człowiek, który uwielbia grać w piłkę nożną i układać klocki lego. Ma zamiar szybko rozprawić się z chorobą, by móc jak najczęściej jeździć z tatą na ryby, bawić się z rówieśnikami na osiedlu, a we wrześniu pójść do "zerówki". 

18 czerwca to dzień urodzin Adasia. Zróbmy mu prezent. Dołóżmy cegiełkę, która będzie ogromnym wsparciem dla jego rodziców. 

Aktualizacje


 • Monika Skalska - awatar

  Monika Skalska

  15.06.2019
  15.06.2019

  Jesteście WSPANIALI!!! Macie wielkie i piękne serducha ❤️
  W imieniu rodziców naszego
  dzielnego Adasia bardzo wszystkim
  dziękuję za zaangażowanie.
  Oby tak dalej, a dojdziemy do celu
  szybciej niż mogło się wydawać 😍💪

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  04.07.2019
  04.07.2019

  Zdrowia 😚

 • Kinga Szwonder - awatar

  Kinga Szwonder

  04.07.2019
  04.07.2019

  Duzo zdrowka

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.07.2019
  03.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Agnieszka Gąska - awatar

  Agnieszka Gąska

  03.07.2019
  03.07.2019

  ZDRÓWKA KOCHANIE.

 • Agnieszka Gąska - awatar

  Agnieszka Gąska

  02.07.2019
  02.07.2019

  ZDRÓWKA KOCHANIE DASZ RADĘ 😘😘🥰

24 355 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 260 osób
Monika Skalska - awatar

Monika Skalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 260

Wanda - awatar
Wanda
200
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Rafał Wyszomirski - awatar
Rafał Wyszomirski
200
Ewelina sujkowska - awatar
Ewelina sujkowska
35
Aneta Matysek - awatar
Aneta Matysek
40
Aldona Maliszewska - awatar
Aldona Maliszewska
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Sokołowska - awatar
Justyna Sokołowska
190

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij