Joanna Kilan - awatar

Joanna Kilan

Organizator zbiórki

Podczas wakacji na Korfu na naszej drodze stanęła "Misia" bezdomna, głodna, zaniedbana, niechciana, pokryta niezliczoną ilością kleszczy. Pies, na którego nikt nie zwraca uwagi i którego nikt nie chce, chociaż całym sobą pragnie miłości. Kilka miłych słów i kilka chwil głaskania wystarczyło, aby nie odstępowała nas na krok. Skontaktowałyśmy się ze wszystkimi organizacjami zajmującymi się bezdomnymi psami na wyspie - bez skutku. Problem jest tak powszechny, że polecono nam, aby pozostawić psa, ponieważ wszystkie miejsca są przepełnione, a schronisk dotowanych przez rząd w ogóle nie ma.

Pytałyśmy w całej okolicy - ludzie potwierdzali, że pies jest bezdomny, nikt też nie chciał podjąć się opieki. Suczka była wygłodniała, chciałyśmy przynajmniej kupić jej jedzenie. Kiedy ruszyłyśmy samochodem, pies pomimo wycieńczenia i tego, że nie otrzymał od nas nic poza chwilą uwagi, zaczął za nami biec - ten widok złamał nam serca. Wróciłyśmy i nakarmiłyśmy Misię, w tamtym momencie nie mogłyśmy zrobić dla niej nic więcej. Przepłakałyśmy niemal całą noc i biłyśmy się z myślami. W domu mamy już jednego psa ze schroniska i wiemy, że w Polsce również są zwierzęta, które potrzebują pomocy. Nie mogłyśmy jednak pozostać obojętne na los Misi.  Nie zmienimy całego świata, ale chcemy zmienić cały świat tego psa. Zdecydowałyśmy, że zrobimy wszystko, aby adoptować Misię!

Kolejnego dnia znalazłyśmy Misię i dzięki niesamowitemu splotowi zdarzeń poznałyśmy szefową organizacji zajmującą się bezdomnymi zwierzętami - panią Ninę z Salonik - która również była na wakacjach na wyspie. Zgodziła się podjąc tymczasowej opieki nad Misią I pomaga nam zorganizowac jej adopcję.

Prosimy Cię o pomoc w zebraniu środków na przywóz Misi do Polski oraz pokrycie kosztów jej leczenia. Misia jest po pierwszej wizycie u weterynarza i cierpi na poważną chorobę odkleszczową i przez kolejne 30 dni musi pozostać w Grecji.

Szacowane koszty są naprawdę duże - to około 600 euro. Obejmują m.in koszty weterynarza (leki i badania – 100 euro), paszport i mikrochip (70 EUR), koszty opieki nad psem na czas leczenia 150 EUR (5EUR x 30dni), transporter (100EUR), przewóz do Polski (200 EUR).

Chcemy dać Misi dom pełen miłości jakiego nigdy nie miała, aby w jej smutnych oczach na zawsze gościła już tylko radość.

Bardzo liczmy na Twoją pomoc.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Aktualności

 • Joanna Kilan - awatar

  Joanna Kilan

  17.07.18
  17.07.18

  Kochani! Po długiej podróży z Korfu, przez Monachium oraz Wiedeń Misia jest już z Nami w Polsce :) Okazało się również że Misia była w ciąży, i już Nas urodziła 6 cudownych szczeniaków ❤️❤️❤️ Wspólnie uratowaliśmy nie jedno, a siedem istnień! Wszystkie pieski mają się dobrze, a maluchy już prawie otwierają oczka. 😊 Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Komentarze

 • Anya Konefal - awatar

  Anya Konefal

  14.06.18
  14.06.18

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.18
  02.06.18

  3mam kciuki!! I podziwiam za tak niesamowicie wielkie serce !

Joanna Kilan - awatar

Joanna Kilan

Organizator zbiórki

Wpłaty - 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Elisabetta - awatar
20
Elisabetta
Anonimowy Darczyńca - awatar
9
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anya Konefal - awatar
100
Anya Konefal
Dudek - awatar
50
Dudek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Paulina Łyszkowska - awatar
20
Paulina Łyszkowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij