Zbiórka Adoptuj świadomie z Piesologią - miniaturka zdjęcia

Adoptuj świadomie z Piesologią

Zbiórka Adoptuj świadomie z Piesologią - zdjęcie główne

Adoptuj świadomie z Piesologią

3 712 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać teraz
 

Hej,

Od ponad pięciu lat jako fundacja a wcześniej jako wolontariusze oddaliśmy się ratowaniu zwierzaków w potrzebie i szukaniu im odpowiedzialnych domów już na zawsze! Przykładamy do procedury adopcyjnej ogromną wagę. Chcemy aby nasze psiaki trafiały do domów NA ZAWSZE!!! Aby były członkami rodziny a ich życie było wpisane na dobre i złe w życie swoich opiekunów.

Poniżej Muza - totalna farciara :)

Zobaczcie jak wyglądała w dniu zgłoszenia:

Nasz proces adopcyjny jest złożony. Zaczynamy od rozmowy (telefon, sms, social media). Potem prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, która zawiera 49 pytań z różnych zakresów. Chcemy nimi zweryfikować potencjalny dom ale i sprowokować do refleksji. Następnie sprawdzamy czy wybrany pies pasuje do rodziny a potem organizujemy zapoznanie. Po spotkaniu rodzina ma czas na zastanowienie a potem na przygotowanie do przyjęcia psa na podstawie naszych wskazówek.

Psa wydajemy po wizycie adopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej.

Do procesu przykładamy się z najwyższą starannością. Uświadamiamy co może się wydarzyć po adopcji i z czym dom być może będzie się musiał zmierzyć:

- wokalizacja i problemy z sąsiadami,

- niszczenie w domu:

- zachowania agresywne:

- a co za tym idzie ugryzienia.

W związku z zachowaniami niepożądanymi psy niestety wracają z adopcji :( Pomimo naszych szerokich działań przygotowawczych, edukacyjnych oraz wsparciu jakie dajemy po adopcji... Pomimo tego, że po powrocie do naszych domów tymczasowych zachowania niepożądane udaje nam się z sukcesem wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć (praca zawsze jest kontynuowana przez dom stały po adopcji).

Jaki z tego wniosek - zachowanie psa w 100% zależy od człowieka. To dobra i zła wiadomość w zależności od tego, po której stronie jesteś. Możesz mieć oczekiwania i chcieć psa idealnego albo możesz takiego psa "stworzyć", nawiązując przy tym głęboką relację na całe życie - wybór należy do Ciebie!

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze działania adopcyjne będziemy wdzięczni za wsparcie, a Kasia Biskup z Piesologii postanowiła przekazać pięciu wybranym osobom darmową konsultację online.

A OTO NASZE RASOWE KUNDEL DO ADOPCJI:

Zorek:

Majki:

Robin:

Dżeki:

Skiper:

Marvel:

Roki:

Kaja:

Monte:

Gucio:

Cekin:

Luper:

Roki:

Biszkopt:

Lotka:

Dino:

Fiesta:

Borsuczka:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Damian Binkiewic, - awatar

  Damian Binkiewic,

  11.10.20
  11.10.20

  Dziekuje za wszystko co robicie dla psiakow. Niech Wam sie wiedzie!

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  04.10.20
  04.10.20

  pomagam.pl/adoptujswiadomie Tak! Pomagamy i swiadomie adoptujemy !!! ♡♡♡

3 712 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 106

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nikola - awatar
Nikola
5
Marta Namyślak - awatar
Marta Namyślak
6
Agata - awatar
Agata
1
PADA - awatar
PADA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Magdalena Dobrowolska - awatar
Magdalena Dobrowolska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij