Zbiórka Droga dla Rzepedzi - zdjęcie główne

Droga dla Rzepedzi

13 367 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

Dom Rekolekcyjny w Rzepedzi to kompleks w Bieszczadach składający się z dwóch segmentów - budynku: użytkowego i socjalnego, oraz zielonego otoczenia.

Segment użytkowy podzielony jest na dwie części, z których jedna przeznaczona jest na działalność szkolno-kulturalno-wychowawczą i charytatywną, druga zaś pełni funkcję ewangelizacyjno-formacyjną. Nasz dom może gościć nawet 150 osób. Dzięki wsparciu Archidiecezji Przemyskiej, sponsorom, oraz wkładowi własnemu udało się wyremontować wnętrze oraz zrobić elewację. 

Naszym marzeniem jest zrobienie nowej ładnej wybrukowanej drogi dojazdowej, parkingu, oraz chodników, w miejscu starej zniszczonej nawierzchni, gdzie trzeba omijać dziury, na której jak spadnie deszcz tworzą się wielkie kałuże. Koszt pierwszego etapu inwestycji to ok. 125 000 złotych.  Posiadamy 90 000 złotych środków własnych i darowizn, jeśli nas wspomożesz, będziemy mogli jeszcze w tym roku przeprowadzić pierwszą część prac. Pandemia spowodowała, że od października nasza instytucja straciła środki na utrzymanie i rozwój...

Razem możemy zmieniać nasz Dom! 
Dziękujemy za otwarte serce! Naszą wdzięczność wyrażamy modlitwą oraz w każdego 19 dnia miesiąca ks. Dyrektor odprawia Msze Świętą za dobroczyńców Domu Rekolekcyjnego.

z poważaniem i błogosławieństwem+

ks. Mateusz Rutkowski/ Dyrektor DR

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
13 367 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 99

Szpaki - awatar
Szpaki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Bogdan Szmyt - awatar
Bogdan Szmyt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij