Zbiórka Otruty pies z łańcucha - zdjęcie główne

Otruty pies z łańcucha

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Psie życie na wsi nie jest łatwe, a często nawet okrutne. Taki los spotkał też Afro, psiego staruszka, który cierpiał katusze na krótkim łańcuchu przy budzie. Inspektorzy Towarzystwa otrzymali zgłoszenie o chorym psiaku, zaniedbywanym przez właściciela. Zgłoszenie okazało się być zasadne. Pies nie miał wody, odpowiedniego pokarmu, co sprawiło że był mocno wychudzony i wycieńczony, a poza tym ciężko chory. Miał silne biegunki z krwią. Jak się później okazało psiak musiał zjeść trutkę na szczury. W tak ciężkim stanie trzymany był w mrozy, w budzie bez słomy i na krótkim łańcuchu. Psiak miał też odmrożoną łapkę, co strasznie go bolało i uniemożliwiało normalne chodzenie. 

Decyzja o odbiorze była natychmiastowa. Psiak trafił pod opiekę Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i został otoczony opieką weterynaryjną. Lekarze podjęli walkę o jego zdrowie i życie, ponieważ psiak mocno wymiotował i miał silne biegunki. Sprawy nie ułatwia poważny wiek ok. 13 lat psiaka. Nie potrafiliśmy jednak odmówić mu pomocy i ratunku. 

Prosimy Państwa o wsparcie finansowe, gdyż obecna ilość podopiecznych przekracza nasze możliwości. Afro obecnie zbiera na leczenie, opłacenie badań i pobyt w lecznicy dla zwierząt, gdyż wciąż dostaje kroplówki i inne leki, aby mógł wrócić do zdrowia. 

Z góry dziękujemy za każdą pomoc! Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  08.03.17
  08.03.17

  Afro pozdrawia i wciąż prosi o wpłaty :(

  Zdjęcie aktualizacji 3 440

Komentarze


 • Izabella Jolanta Ambroziak - awatar

  Izabella Jolanta Ambroziak

  07.04.17
  07.04.17

  Wysłałam psiakowi ,życzę zdrowia piesku,wiele przeszedłeś,może wreszcie ktoś będzie Cię kochał i traktował w taki sposób jak powinno się traktować żywą istotę.Zdrowiej.

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Izabella Jolanta Ambroziak - awatar
Izabella Jolanta Ambroziak
20
Anna Bracichowicz - awatar
Anna Bracichowicz
50
sylwia pilzecker - awatar
sylwia pilzecker
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij