Zbiórka Otruty pies z łańcucha - zdjęcie główne

Otruty pies z łańcucha

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Psie życie na wsi nie jest łatwe, a często nawet okrutne. Taki los spotkał też Afro, psiego staruszka, który cierpiał katusze na krótkim łańcuchu przy budzie. Inspektorzy Towarzystwa otrzymali zgłoszenie o chorym psiaku, zaniedbywanym przez właściciela. Zgłoszenie okazało się być zasadne. Pies nie miał wody, odpowiedniego pokarmu, co sprawiło że był mocno wychudzony i wycieńczony, a poza tym ciężko chory. Miał silne biegunki z krwią. Jak się później okazało psiak musiał zjeść trutkę na szczury. W tak ciężkim stanie trzymany był w mrozy, w budzie bez słomy i na krótkim łańcuchu. Psiak miał też odmrożoną łapkę, co strasznie go bolało i uniemożliwiało normalne chodzenie. 

Decyzja o odbiorze była natychmiastowa. Psiak trafił pod opiekę Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i został otoczony opieką weterynaryjną. Lekarze podjęli walkę o jego zdrowie i życie, ponieważ psiak mocno wymiotował i miał silne biegunki. Sprawy nie ułatwia poważny wiek ok. 13 lat psiaka. Nie potrafiliśmy jednak odmówić mu pomocy i ratunku. 

Prosimy Państwa o wsparcie finansowe, gdyż obecna ilość podopiecznych przekracza nasze możliwości. Afro obecnie zbiera na leczenie, opłacenie badań i pobyt w lecznicy dla zwierząt, gdyż wciąż dostaje kroplówki i inne leki, aby mógł wrócić do zdrowia. 

Z góry dziękujemy za każdą pomoc! Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  08.03.2017
  08.03.2017

  Afro pozdrawia i wciąż prosi o wpłaty :(

  Zdjęcie aktualizacji 3 440

Komentarze


 • Izabella Jolanta Ambroziak - awatar

  Izabella Jolanta Ambroziak

  07.04.2017
  07.04.2017

  Wysłałam psiakowi ,życzę zdrowia piesku,wiele przeszedłeś,może wreszcie ktoś będzie Cię kochał i traktował w taki sposób jak powinno się traktować żywą istotę.Zdrowiej.

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Izabella Jolanta Ambroziak - awatar
Izabella Jolanta Ambroziak
20
Anna Bracichowicz - awatar
Anna Bracichowicz
50
sylwia pilzecker - awatar
sylwia pilzecker
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij