Zbiórka Spalone miejsce pracy w Budzowie - zdjęcie główne

Spalone miejsce pracy w Budzowie

23 215 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 235 osób
Barbara Jopek - awatar

Barbara Jopek

Organizator zbiórki

30 listopada 2023 r. spłonął budynek szkoły nauki jazdy oraz warsztat samochodowy w Budzowie. Mimo zaangażowania licznych jednostek straży pożarnej budynku nie udało się ocalić. Spłonął cały dach i warsztat. Było to miejsce pracy Grzegorza - właściciela budynku, ojca 4 małych dzieci, w wieku: 1 rok, 2 lata, 4 lata i 6 lat. Rodzina została teraz bez źródła dochodu. Grzegorz przeznaczał wszystkie swoje oszczędności w rozbudowę warsztatu.

Budynek jest ubezpieczony (nie wiadomo jeszcze, ile wypłacą odszkodowania), ale sprzęt, który znajdował się w warsztacie był wart ok. 150 tys. zł.

Wszystko zostało spalone oraz zniszczone podczas pożaru i nie nadaje się do dalszego użytkowania.

Bardzo proszę o pomoc załamanemu Grzegorzowi w odbudowie swojego miejsca pracy.

Komentarze


 • BTC XRP ETH PLS Hex - awatar

  BTC XRP ETH PLS Hex

  07.12.2023
  07.12.2023

  BTC XRP ETH PLS Hex

 • Bella i Krzyś - awatar

  Bella i Krzyś

  02.12.2023
  02.12.2023

  ❤️❤️❤️

 • Marcin Bednarz - awatar

  Marcin Bednarz

  01.12.2023
  01.12.2023

  Panie Grzegorzu, bardzo mi przykro z powodu Pana straty. Proszę przyjąć tę drobną wpłatę i wielkie wyrazy wsparcia dla Pana i Pana rodziny. Na pewno uda się odbudować dobytek!

 • Asia P - awatar

  Asia P

  30.11.2023
  30.11.2023

  Będzie dobrze!!

23 215 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 235 osób
Barbara Jopek - awatar

Barbara Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 235

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dorota - awatar
Dorota
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Lidiia Kubatko - awatar
Lidiia Kubatko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Polak Renata - awatar
Polak Renata
100
Barbara Frączek - awatar
Barbara Frączek
100
Renata - awatar
Renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij