Zbiórka Aga na Mistrzostwach Świata - zdjęcie główne

Aga na Mistrzostwach Świata

8 092 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Grażyna Banach-Kociołek - awatar

Grażyna Banach-Kociołek

Organizator zbiórki

Nazywam się Grażyna Banach-Kociołek i jestem matką Agnieszki Kociołek, kobiety z zespołem Downa, która kocha sport. Pływa, jeździ na nartach, uprawia dyscypliny lekkoatletyczne. W lipcu 2018 roku reprezentowała Polskę na letnich mistrzostwach federacji INAS w Paryżu w pływaniu. Wróciła z brązowym medalem płynąc stylem grzbietowym na dystansie 100 metrów. Za starty te zapłaciła sobie sama - była to kwota około 7 rent, którą pobiera. Opłaciło się ją odkładać. Rodzina kibicowała -  to były nasze cudowne tygodniowe  paryskie wakacje. 


Teraz ma możliwość startu na INAS World Skiing Chempionschips we Francji w marcu.  Ten wyjazd również musimy samodzielnie opłacić gdyż sport osób z niepełnosprawnościami najczęściej nie ma państwowego finansowania.

Aby wyjechać Agnieszka musi opłacić stawkę rejestracyjną - to 1200 euro, przejazd, ponieść koszty pobytu - noclegi, wyżywienie a także koszty strojów, w których będzie startować ekipa. Agnieszka jest sportowcem Małopolskiego Stowarzyszenia Społeczno-Sportowego Sprawni Razem, w którym trenuje. Pojedzie z zaprzyjaźnionymi  sportowcami z Fundacji Handicap z Zakopanego - 3 zawodników oraz trenerzy i serwisant, którym bardzo dziękuję za współpracę. Ponadto musimy się trochę intensywniej przygotować do startu - więcej niż zwykle trenować, a być może troszkę odświeżyć jej sprzęt.

Szacuję i mam nadzieję, że 8 tysięcy powinno wystarczyć... 

Będąc matką Agnieszki  - w końcu pracującą i dość zaradną - długo miałam wątpliwości  czy mam prawo prosić o pomoc. Ale ktoś kiedyś mi powiedział, że Agnieszki talenty sportowe to już nie jest tylko nasza rodzinna sprawa, ale że jest to sprawa wagi państwowej. Przekonało mnie to!  Bo wiem, że wśród osób z zespołem Downa są niezwykle uzdolnione osoby, które warto wspierać. Jedną z nich na pewno jest moja córka, która swoją pracą, treningami zasłużyła na ten wyjazd. Na początku jej sportowej drogi nauczyciel wychowania fizycznego powiedział, że ma osobowość sportowca - walczaka. Obserwując ją od tego czasu widzę, jak tej woli walki jej przybywa. A to jej ulubiona poza.... niezależnie od pory roku!!!

Bez Waszej pomocy  Agnieszka nie da rady pojechać. Wierzę, że jej dotychczasowy wysiłek zasługuje na docenienie. I jestem przekonana, że da z siebie wszystko.  Jestem tez przekonana, że to nie jest jej ostatni sportowy wyczyn! 

Na razie jest gotowa do drogi.... 

Dzięki wsparciu jakie Państwo okażecie mojej córce jej  życie będzie bardziej spełnione!  A jej przykład pokaże, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizacji pasji.

DZIĘKUJĘ w imieniu swoim, całej rodziny, a przede wszystkim w imieniu AGNIESZKI:))))) 


Komentarze


 • Mariusz W Kokotów Kolonia - awatar

  Mariusz W Kokotów Kolonia

  07.02.2019
  07.02.2019

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2019
  06.02.2019

  Trzymamy kciuki!

 • Joanna Dz - awatar

  Joanna Dz

  06.02.2019
  06.02.2019

  Powodzenia Aga!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2019
  05.02.2019

  Pozdrawiamy z Suchy Las Vegas!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2019
  05.02.2019

  Brawo Aga, wszystkiego Dobrego zasyłam z podkarpacia :-)

8 092 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Grażyna Banach-Kociołek - awatar

Grażyna Banach-Kociołek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Beata Szałańska - awatar
Beata Szałańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Duman - awatar
Ewa Duman
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij