Zbiórka Czy dojadę do nowego domku? - zdjęcie główne

Czy dojadę do nowego domku?

165 zł  z 120 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Witamy wszystkie dobre ciocie i wujków!!! Agatka ma szanse. Szanse na dom i to dom idealny. Dla Agatki to bardzo ważne gdyż dom który jest chętny ją adoptować nie zwraca uwagi na ułomność tej małej kici. Agatka ma niewykształcone paluszki w tylnych łapkach. Nie przeszkadza jej to biegać i szaleć jak każdy zdrowy kociak ale jak wiadomo ludzi chcących adoptować kotka z ułomnością jest jak na lekarstwo. Agatce się udało, otrzymała tą szanse, jedynym problemem jest transport kici a dokładnie 1/3 transportu. Agatka wyrusza w swoją podróż życia już w sobotę 7.10.2017 r. rano kierunek Zabrze. Niestety nam udało się znaleźć dobra duszę która za darmo może kicie zawieźć jedynie do Krakowa. Reszta trasy ( Kraków-Zabrze) jest ustalona za zwrot kosztów paliwa. I tu prośba do Was Kochani. Czy uda nam się zebrać pieniążki na transport tej małej koteczki? Myślimy, że razem, wspólnymi siłami podarujemy Agatce szanse na cudowne życie.

Aktualizacje


 • Magdalena Popielska - awatar

  Magdalena Popielska

  17.10.2017
  17.10.2017

  Niestety mamy przykre wiadomości. Zwlekalismy z napisaniem tego bo było nam wstyd. Dom zrezygnował z adopcji Agatki 8 godzin przed wyjazdem. Bal się że nie da rady zsocjalizowac Agatki z innymi kotami w domu. Wszystko bylo dopięte na ostatni guzik. Niestety nie udało się. Pieniądze sa nadal na koncie i jeżeli ktoś z darczyńców życzy sobie zwrotu to bardzo prosimy o kontakt m. [email protected] oczywiście Agatka nadal szuka domu i zrobimy co w naszej mocy aby znaleźć ten jeden, jedyny idealny. Za zaistniała sytuację przepraszamy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.2017
  05.10.2017

  Jedź maleńka do swojego nowego domku. Szczęśliwej podróży i szczęścia na przyszłość

165 zł  z 120 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra - awatar
Aleksandra
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnaB - awatar
AnaB
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij