Zbiórka Czy dojadę do nowego domku? - zdjęcie główne

Czy dojadę do nowego domku?

165 zł z 120 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Witamy wszystkie dobre ciocie i wujków!!! Agatka ma szanse. Szanse na dom i to dom idealny. Dla Agatki to bardzo ważne gdyż dom który jest chętny ją adoptować nie zwraca uwagi na ułomność tej małej kici. Agatka ma niewykształcone paluszki w tylnych łapkach. Nie przeszkadza jej to biegać i szaleć jak każdy zdrowy kociak ale jak wiadomo ludzi chcących adoptować kotka z ułomnością jest jak na lekarstwo. Agatce się udało, otrzymała tą szanse, jedynym problemem jest transport kici a dokładnie 1/3 transportu. Agatka wyrusza w swoją podróż życia już w sobotę 7.10.2017 r. rano kierunek Zabrze. Niestety nam udało się znaleźć dobra duszę która za darmo może kicie zawieźć jedynie do Krakowa. Reszta trasy ( Kraków-Zabrze) jest ustalona za zwrot kosztów paliwa. I tu prośba do Was Kochani. Czy uda nam się zebrać pieniążki na transport tej małej koteczki? Myślimy, że razem, wspólnymi siłami podarujemy Agatce szanse na cudowne życie.

Aktualizacje


 • Magdalena Popielska - awatar

  Magdalena Popielska

  17.10.17
  17.10.17

  Niestety mamy przykre wiadomości. Zwlekalismy z napisaniem tego bo było nam wstyd. Dom zrezygnował z adopcji Agatki 8 godzin przed wyjazdem. Bal się że nie da rady zsocjalizowac Agatki z innymi kotami w domu. Wszystko bylo dopięte na ostatni guzik. Niestety nie udało się. Pieniądze sa nadal na koncie i jeżeli ktoś z darczyńców życzy sobie zwrotu to bardzo prosimy o kontakt m. [email protected] oczywiście Agatka nadal szuka domu i zrobimy co w naszej mocy aby znaleźć ten jeden, jedyny idealny. Za zaistniała sytuację przepraszamy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.17
  05.10.17

  Jedź maleńka do swojego nowego domku. Szczęśliwej podróży i szczęścia na przyszłość

165 zł z 120 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra - awatar
Aleksandra
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnaB - awatar
AnaB
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij