Zbiórka W walce o zdrowie - Agnieszka - zdjęcie główne

W walce o zdrowie - Agnieszka

6 918 zł  z 28 476 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Witajcie,
moją historię znacie. Teraz w mają będzie cztery lata jak dowiedziałam się o chorobie nowotworowej. Walka trwa cały czas.

Dziękuje Wam Kochani za waszą hojność za pomoc finansową dzięki, której mogłam podjąć leczenie pierwszego etapu.

Całość zebranych środków zostało już wykorzystanych na leczenie. Aby móc kontynuować dalsze leczenie potrzebne są kolejne środki finansowe.

Niestety ta kwota leczenia przewyższa nasze możliwości finansowe. Choroba nie czeka proszę Was ludzi dobrej woli o dalsze wsparcie finansowe za które bardzo dziękuję.

Agnieszka

Historia: 

Rak odbiera mi siły. Pomóż mi wygrać z podstępnym przeciwnikiem.

Nazywam się Agnieszka Bogunia. Jestem mamą dwójki dzieci – 7-letniej dziewczynki i 8-letniego chłopca. W 2019 roku rozpoznano u mnie raka jelita grubego z przerzutami. W niedługim czasie przeszłam dwie bardzo ciężkie operacje i poddałam się chemioterapii.

Wykorzystałam wszystkie możliwości leczenia w ramach NFZ, dlatego musiałam podjąć leczenie w prywatnej placówce. Niestety opłaty są bardzo wysokie – tygodniowy koszt leczenia to 6 tysięcy złotych. To kolosalna kwota, która przewyższa nasze możliwości finansowe.

Choroba w szybkim tempie wyniszcza mój organizm. Jestem wyczerpana zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nierzadko wykonanie prostej czynności okazuje się czymś ponad moje siły. Na szczęście mój mąż jest dla mnie dużym wsparciem i odciąża mnie w codziennych obowiązkach. Dużą pomoc otrzymuję również od rodziny i przyjaciół. Bez nich po prostu nie dałabym rady.

Wyczerpująca choroba i leczenie onkologiczne są ogromnym obciążeniem dla całej naszej rodziny. Każdego dnia walczę o to, aby moje dzieci nie utraciły poczucia bezpieczeństwa. Nie chcę, aby musiały dorastać w cieniu lęku i z chorobą w tle. Jednocześnie rodzina jest dla mnie największą motywacją, dla nich staram się odnaleźć w sobie resztki sił. Niestety jest to bardzo trudne, przy piętrzących się rachunkach za leczenie.

Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie. Wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się pokonać chorobę i zyskać czas, a moje dzieci nie stracą szansy na dorastanie w pełnej rodzinie. Pomóżcie mi zawalczyć o naszą przyszłość!

AKTUALIZACJA! POMNIEJSZAMY ZBIÓRKĘ!!!
"Przy Kościele pw. Św. Piotra w Wadowicach odbył się kiermasz charytatywny dla Pani Agnieszki Boguni, niezwykle dzielnej kobiety, która walczy z rakiem. Jak tylko możemy, staramy się wesprzeć ją w tej walce. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę 21 523,17 Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, autorom wypieków i osobom koordynującym akcję!"


Komentarze


 • Lidia Koch - awatar

  Lidia Koch

  17.05.2023
  17.05.2023

  Kwiatek licytacja do 16.05 p.Grażyna Targosz

 • Joanna Dudzinska - awatar

  Joanna Dudzinska

  15.05.2023
  15.05.2023

  Książka

 • Joanna Dudzinska - awatar

  Joanna Dudzinska

  04.05.2023
  04.05.2023

  Ksiazka

6 918 zł  z 28 476 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Wpłaty: 143

Irena Król za 3 serwetki Mamy Grażyny Targosz Żelazko - awatar
Irena Król za 3 serwetki Mamy Grażyny Targosz Żelazko
60
Iwona - awatar
Iwona
20
Jola Bogunia - zestaw kuchenny - awatar
Jola Bogunia - zestaw kuchenny
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna Czechowicz - awatar
Anna Czechowicz
85
Mieczysław Cichon - awatar
Mieczysław Cichon
30
Joanna B - awatar
Joanna B
50
Renata Śliwa - awatar
Renata Śliwa
50
Kasia O. - awatar
Kasia O.
60
Izabela Kaczmarczyk- 5 sadzonek papryki,1 chili - awatar
Izabela Kaczmarczyk- 5 sadzonek papryki,1 chili
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij