Zbiórka dla Mariusza

18 065 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jerzy Ziółkowski - awatar

Jerzy Ziółkowski

Organizator zbiórki

Witamy wszystkich ponownie po krótkiej przerwie, A może długiej? Trudno określić, bo czas to pojęcie względne. W tym czasie w życiu naszego przyjaciela Mariusza wiele się zmieniło. Leczenie nabrało rozbiegu. Miłość i przyjażń to wartości, które rodzina i przyjaciele mogą mu zapewnić. Światem jednak jeszcze rządzi pieniądz i tu apel o wsparcie finansowe na dalszą rehabilitację. Rokowania są obiecujące i nie możemy dopuścić, żeby brak funduszy stanoł na przeszkodzie w drodze do pełno sprawności. Jeżeli połączymy kompetencje lekarzy  ciężką pracę i pozytywne nastawienie Naszego Księżyca miłość i cierpliwość bliskich oraz naszą hojność to sukces murowany. a wtedy Mariusz wtedy będzie musiał dla nas zatańczyć Rock and Rolla .. Prosimy o kolejny zryw naszych serc i wsparcie finansowe na rehabilitację..

Aktualizacje


 • Jerzy Ziółkowski - awatar

  Jerzy Ziółkowski

  13.05.19
  13.05.19

  Jako organizator zbiórki finansowej dla , Mariusza -KSIĘŻYCA-chciałbym wszystkim serdecznie i szczerze podziękować. Wszystkim tym, którzy podali nam pomocną dłoń, tym którzy podtrzymują na duchu Księżyca i jego rodzinę , wspierają, pocieszają i są cały czas. A oto kilka słów od Księżyca : Składając serdeczne podziękowania, pragnę wyrazić OGROMNĄ wdzięczność, wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc. Dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zrzutki i tym, którzy pomogli finansowo poza zrzutką. Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego odzewu z Waszej strony. Poza pomocą finansową którą otrzymałem dostałam coś więcej , dostałem od Was WIELKIEGO KOPA DOBREJ ENERGII. Dzięki Waszej pomocy możliwa jest moja dalsza rehabilitacja i leczenie co daje mi szansę na powrót do samodzielności. Wszystkim życzliwym; Za Wielkie Serca, dobre słowa, wszelką pomoc i wparcie finansowe- DZIĘKUJE ! MARIUSZ KUTYŁA / KSIĘŻYC/ Cześć ! LWG.

Komentarze


 • Sławomir Piwowarski - awatar

  Sławomir Piwowarski

  10.04.19
  10.04.19

  Dużo zdrowia Mariuszu!!

 • Iza i Łukasz - awatar

  Iza i Łukasz

  20.10.18
  20.10.18

  Mariusz, wracaj do zdrowia :)

 • Jarosław Kuczak - awatar

  Jarosław Kuczak

  09.09.18
  09.09.18

  Wracaj stary do zdrowia

 • Alina Mazur - awatar

  Alina Mazur

  04.09.18
  04.09.18

  Mariusz życzę zdrowia.

  • Jerzy Ziółkowski - awatar

   Jerzy Ziółkowski - Organizator zbiórki

   05.09.18
   05.09.18

   Dziękuję za wsparcie...

 • Grigori - awatar

  Grigori

  03.09.18
  03.09.18

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. LWG

  • Jerzy Ziółkowski - awatar

   Jerzy Ziółkowski - Organizator zbiórki

   05.09.18
   05.09.18

   Dziękuję za wsparcie

18 065 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jerzy Ziółkowski - awatar

Jerzy Ziółkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 271

Bogusława Jaworska - awatar
Bogusława Jaworska
100
Czarek - awatar
Czarek
20
Grzegorz G. - awatar
Grzegorz G.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sławomir Piwowarski - awatar
Sławomir Piwowarski
20
Danka - awatar
Danka
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Witek Beata - awatar
Witek Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dywanik - awatar
Dywanik
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij