Zbiórka Zapalenie płuc może ją zabić ! - zdjęcie główne

Zapalenie płuc może ją zabić !

572 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bibi znaleźliźmy na ulicy w stanie skrajnym. :( 

Była wycieńczona, wychudzona, miała powiększone węzły chłonne i rany na szyi. Okazało się niestety, że kotka ma białaczkę. Udało się nam ją wyleczyć, węzły chłonne się zmniejszyły, rany wygoiły. Ponad rok wszystko było w porządku, aż do teraz. Bibi nagle poczuła się źle, okazało się, że ma ostre zapalenie płuc. Kotka ma problemy z oddychaniem, jest w ciężkim stanie. :( Nie je, leży, jest słaba. Każda wizyta u weterynarza kończy się sinieniem z powodu stresu. Wtedy potrzebny jest tlen, by się nie udusiła, by nie doszło do zapaści. :( 

Podajemy jej w warunkach domowych antybiotyki, leki przeciwzapalne, furosemid, leki immunostymulacyjne. Potrzebujemy PILNIE zakupić Verbagen Omega koszt 280 zł jedno opakowanie. Czekamy każdego dnia na choć trochę poprawy , by kotce podać ten preparat. By wspomóc ją w walce z chorobą. Z powodu białaczki jej układ odpornosciowy jest zaburzony. :(

Prosimy Państwa o wsparcie dla Bibi. O pomoc w zakupie leku i o pomoc w opłaceniu leczenia.

 Pomóżcie nam ją ratować.

 Leczenie kotki jest bardzo drogie, ale nie podajemy się, wierzymy, że uda nam się uchronić ją przed najgorszym. :(

Prosimy również o modlitwy za Bibi. :(

Wolontariusze OTOZ Animals Jasło.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.05.19
    24.05.19

    A modlitwy należą się każdemu

572 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 20

Basia - awatar
Basia
15
Miriam Przybyłowska - awatar
Miriam Przybyłowska
50
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marxena Jarosz - awatar
Marxena Jarosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Chojecka - awatar
Agnieszka Chojecka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij