Zbiórka Zapalenie płuc może ją zabić ! - miniaturka zdjęcia

Zapalenie płuc może ją zabić !

Zbiórka Zapalenie płuc może ją zabić ! - zdjęcie główne

Zapalenie płuc może ją zabić !

572 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Bibi znaleźliźmy na ulicy w stanie skrajnym. :( 

Była wycieńczona, wychudzona, miała powiększone węzły chłonne i rany na szyi. Okazało się niestety, że kotka ma białaczkę. Udało się nam ją wyleczyć, węzły chłonne się zmniejszyły, rany wygoiły. Ponad rok wszystko było w porządku, aż do teraz. Bibi nagle poczuła się źle, okazało się, że ma ostre zapalenie płuc. Kotka ma problemy z oddychaniem, jest w ciężkim stanie. :( Nie je, leży, jest słaba. Każda wizyta u weterynarza kończy się sinieniem z powodu stresu. Wtedy potrzebny jest tlen, by się nie udusiła, by nie doszło do zapaści. :( 

Podajemy jej w warunkach domowych antybiotyki, leki przeciwzapalne, furosemid, leki immunostymulacyjne. Potrzebujemy PILNIE zakupić Verbagen Omega koszt 280 zł jedno opakowanie. Czekamy każdego dnia na choć trochę poprawy , by kotce podać ten preparat. By wspomóc ją w walce z chorobą. Z powodu białaczki jej układ odpornosciowy jest zaburzony. :(

Prosimy Państwa o wsparcie dla Bibi. O pomoc w zakupie leku i o pomoc w opłaceniu leczenia.

 Pomóżcie nam ją ratować.

 Leczenie kotki jest bardzo drogie, ale nie podajemy się, wierzymy, że uda nam się uchronić ją przed najgorszym. :(

Prosimy również o modlitwy za Bibi. :(

Wolontariusze OTOZ Animals Jasło.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.05.19
    24.05.19

    A modlitwy należą się każdemu

572 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 20

Basia - awatar
Basia
15
Miriam Przybyłowska - awatar
Miriam Przybyłowska
50
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marxena Jarosz - awatar
Marxena Jarosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Chojecka - awatar
Agnieszka Chojecka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij