Zbiórka Akcja Sterylizacja !!! - miniaturka zdjęcia

Akcja Sterylizacja !!!

Zbiórka Akcja Sterylizacja !!! - zdjęcie główne

Akcja Sterylizacja !!!

1 070 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
203 udostępnienia

Jest wiele rzeczy, które spędza nam sen z powiek. Wiele zwierząt, które siedzą nam głęboko w sercach. Jednak sytuacja bezdomnych kotów w naszym kraju jest bardzo smutna. Wszędzie umierające, głodne kocięta. Dzikie kotki rodzące za sklepem, w lesie, piwnicy i na śmietniku. Setki martwych kotów leżących w rowach, głównie kocich dzieci. Chore, zapchlone i... bezradne. 

Tak wiele jest kotów wolnożyjących. Mimo ogromu sterylizacji, jakie wykonaliśmy m.in. na terenie Błoni, Zasola, działek "Simech", "Witaminki" i "Paździorów",  ciągle ktoś podrzuca tam koty i ich liczba stale rośnie. W większości to koty, które kiedyś mieszkały w domu... Spały w łóżku, miały kogoś obok siebie. Teraz mają tylko kartonową budkę i CZASAMI pełną miseczkę, jeśli miały na tyle szczęścia, by znaleźć się tam, gdzie ktoś o nich pomyślał. Kiedy wieczory robią się chłodne, pomalutku wszyscy zamykają się w mieszkaniach. Na działkach widać tylko dwóch, może trzech karmicieli i wyczekujące na nich koty - zmarznięte i głodne. Bo przecież w zimie nic nie upolują :( Jeśli nie będzie karmicieli, one wszystkie poumierają z głodu. Jedynym humanitarnym rozwiązaniem jest STERYLIZACJA ! 

W żaden inny sposób nie da się pomóc tym kotom. Niestety nasza sytuacja finansowa jest bardzo ciężka. Od początku roku trafiły do nas psy i koty wymagające kosztownych operacji, specjalistycznych karm i rehabilitacji. Dlatego na ten moment nie stać nas finansowo, by wyłapywać wolnożyjące koty do sterylizacji... Prosimy zatem o wsparcie tej ciężkiej walki z bezdomnością. Nie straszne nam mrozy i deszcze oraz wyczekiwania, aż kot wejdzie do klatki pułapki. Sił mamy dużo, jednak pieniędzy już nie mamy :( Czy pomożecie nam? Naszym celem jest choć jedna/dwie sterylizacje na tydzień. 

 Teraz zajmujemy się działką "Paździory", gdzie do sterylizacji została wyłapana młoda kotka. Po wykonaniu RTG okazało się, że kotka ma silne zapalenie płuc, także czeka nas leczenie kotki, zanim lekarze podejdą się sterylizacji. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katu - awatar

    Katu

    11.04.19
    11.04.19

    Powodzenia

1 070 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
203 udostępnienia

Wpłaty: 42

Bożena Gierus - awatar
Bożena Gierus
20
Bożena Gierus - awatar
Bożena Gierus
50
ewa s. - awatar
ewa s.
5
Agata Stańczyk - awatar
Agata Stańczyk
50
Karina Kula - awatar
Karina Kula
5
Bogusława - awatar
Bogusława
10
Beata - awatar
Beata
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Koko - awatar
Koko
5
Marta Kaczmarczyk - awatar
Marta Kaczmarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij