Zbiórka Świąteczna akcja dla Bezdomnych. - zdjęcie główne

Świąteczna akcja dla Bezdomnych.

6 595 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Marta Lacek - awatar

Marta Lacek

Organizator zbiórki

Kolejny raz organizujemy akcję ZAPROŚ BEZDOMNEGO NA ŚWIĄTECZNY OBIAD.

-23 grudnia o godz. 16 spotykamy się na Śródmieściu

-Szukamy i zbieramy bezdomnych

-Rozdajemy przygotowane paczki

-Idziemy do restauracji

-Kupujemy prezenty


W związku z powyższym planem działania zbieramy:

-ART. CHEMICZNE: żele, szampony, dezodoranty, mydła, gąbki, pasty, papiery, chustki, maszynki, szczoteczki etc.

-ART. SPOŻYWCZE: konserwy, słoiki, słodycze, napoje, wszelka żywność długoterminowa itp.

-ZBIERAMY TAKŻE: plecaki, torby, termosy, apteczki itd.


Nie możecie być na akcji? Będziecie i chcecie mieć swój wkład?

Wpłaćcie pieniążki, które w 100% zostaną przeznaczone na wyznaczony cel. Za zebrane środki kupimy produkty i zrobimy paczki, zabierzemy ich do restauracji, a potem damy wymarzone prezenty. !!!POKAŻEMY PARAGONY I ROZLICZENIA!!!

P.S Pewien bezdomny tak się wzruszył na wieść o prezentach. Wspomniał, że od 24 lat nigdy nic nie dostał. Tak samo bezdomne małżeństwo, które powiedziało nam, że nigdy nie było w restauracji. Sprawmy coś takiego ponownie i uderzmy jeszcze mocniej niż w poprzednich latach. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dot. szczegółów akcji, chcecie umówić się na odbiór darów - dzwońcie 509505190 lub piszcie fb Marta Lacek. 

Wesołych Świąt.


6 595 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Marta Lacek - awatar

Marta Lacek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Marta - awatar
Marta
20
Karol - awatar
Karol
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Kądziela - awatar
Agnieszka Kądziela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij