Zbiórka Świąteczna akcja dla Bezdomnych. - zdjęcie główne

Świąteczna akcja dla Bezdomnych.

6 595 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Marta Lacek - awatar

Marta Lacek

Organizator zbiórki

Kolejny raz organizujemy akcję ZAPROŚ BEZDOMNEGO NA ŚWIĄTECZNY OBIAD.

-23 grudnia o godz. 16 spotykamy się na Śródmieściu

-Szukamy i zbieramy bezdomnych

-Rozdajemy przygotowane paczki

-Idziemy do restauracji

-Kupujemy prezenty


W związku z powyższym planem działania zbieramy:

-ART. CHEMICZNE: żele, szampony, dezodoranty, mydła, gąbki, pasty, papiery, chustki, maszynki, szczoteczki etc.

-ART. SPOŻYWCZE: konserwy, słoiki, słodycze, napoje, wszelka żywność długoterminowa itp.

-ZBIERAMY TAKŻE: plecaki, torby, termosy, apteczki itd.


Nie możecie być na akcji? Będziecie i chcecie mieć swój wkład?

Wpłaćcie pieniążki, które w 100% zostaną przeznaczone na wyznaczony cel. Za zebrane środki kupimy produkty i zrobimy paczki, zabierzemy ich do restauracji, a potem damy wymarzone prezenty. !!!POKAŻEMY PARAGONY I ROZLICZENIA!!!

P.S Pewien bezdomny tak się wzruszył na wieść o prezentach. Wspomniał, że od 24 lat nigdy nic nie dostał. Tak samo bezdomne małżeństwo, które powiedziało nam, że nigdy nie było w restauracji. Sprawmy coś takiego ponownie i uderzmy jeszcze mocniej niż w poprzednich latach. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dot. szczegółów akcji, chcecie umówić się na odbiór darów - dzwońcie 509505190 lub piszcie fb Marta Lacek. 

Wesołych Świąt.


6 595 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Marta Lacek - awatar

Marta Lacek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Marta - awatar
Marta
20
Karol - awatar
Karol
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Kądziela - awatar
Agnieszka Kądziela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij