Zbiórka Leczenie kociej rodziny - miniaturka zdjęcia

Leczenie kociej rodziny

Zbiórka Leczenie kociej rodziny - zdjęcie główne

Leczenie kociej rodziny

67 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Luca Macioszczyk - awatar

Luca Macioszczyk

Organizator zbiórki

Cześć, ma na imię Lilka, koty są od wielu lat cudowną częścią mojego życia. Niedawno wzięliśmy do rodziny nową kotkę, ma na imię Aki i jest cudowną i przesłodką kulką energii, niestety zauważyliśmy, że coś jest nie tak i poszliśmy do weterynarza. Mieliśmy nadzieję, że to po prostu problemy z brzuszkiem ale jak się okazuje choruje ona na coś o wiele poważniejszego. Panleukopenia inaczej nazywana też kocim tyfusem to jej wyrok. Dla niektórych to mogą być "tylko zwierzęta" ale dla mnie to rodzina i najbliższe istotki. Proszę, jeśli jesteś w stanie pomóż naszej kociej rodzince!

(Edit): Udało się zorganizować lekarstwo dla Aki! Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że mała ma problemy z brzuchem, który nie wytwarza potrzebnych jej enzymów co oznacza tyle, że do końca życia będzie potrzebować lekarstw. :(  Reszta kotków jak i mała czują się dobrze i spędzają czas na wspólnych zabawach i leniuchowaniu. :) Jeśli możesz proszę pomóż, pieniądze zostaną użyte na zakup wszystkich potrzebnych lekarstw, opłacenie badań, a część zostanie przeznaczona na pomoc fundacji która pomogła nam w najcięższym momencie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Wanda - awatar

    Wanda

    03.07.18
    03.07.18

    Powodzenia maluszki!!!!

67 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Luca Macioszczyk - awatar

Luca Macioszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Wanda - awatar
Wanda
5
Maciej Śliwiński - awatar
Maciej Śliwiński
10
Gosia - awatar
Gosia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Suzu - awatar
Suzu
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij