Zbiórka Turnus dla Sandry - zdjęcie główne

Turnus dla Sandry

5 785 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki


Sandra ma 12 lat,od urodzenia choruje na małogłowie oraz padaczkę.W swoim krótkim życiu przeszła wiel.Ból, operacje,rehabilitacja to jej codzienność.Sandra nie siedzi,nie chodzi ,nie mówi,swoje emocje wyraża śmiechem bądź płaczem.Naszym największym zmartwieniem jest postępująca w ostatnim czasie u Sandry skolioza kręgosłupa,która nasiliła się po operacji biodra.Obecnie Sandra jest po drugim zabiegu podania botoksu w mięśnie przy kręgosłupie.Pierwszy miała we wrześniu 2018 roku,drugi kilka dni temu.Botoks ma rozluznic mięsnie przy kręgosłupie a tym samym spowolnić postępujące skrzywienie.Czekamy też na specyjalny gorset.Efekt podania botoksu ma być widoczny za kilka tygodni dlatego wskazany jest turnus rehabilitacyjny gdzie przez dwa tygodnie Sandra będzie miała kompleksową rehabilitację.Turnus mamy zarezerwowany od 6 do 19 marca,jednakże koszt turnusu to ponad 5000 zł.Wpłaty z 1% podatku w ubiegłym roku  przeznaczaliśmy na turnus pazdziernikowy za które bardzo wszystkim dziękujemy,niestety pozostałe środki wystarczą tylko na opłacenie kilku miesięcy  domowej rehabilitacji którą Sandra ma dwa razy w tygodniu w domu ,a koszt to ok 1000 zł miesięcznie.Ciężko jest prosić o pomoc zwłaszcza gdy potrzebna jest ona wciąż,ale wierzę że w grupie siła,i że Sandra wyjedzie na zaplanowany turnus.

Aktualizacje


 • Monika Smoczyk - awatar

  Monika Smoczyk

  22.01.2019
  22.01.2019

  Prosimy pomóż Sandrze pojechać na turnus

  Zdjęcie aktualizacji 24 765

5 785 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Justyna - awatar
Justyna
100
Wioletta Sidorczuk - awatar
Wioletta Sidorczuk
115
Dorota i Marcin Kubanek - awatar
Dorota i Marcin Kubanek
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
620
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Mateusz - awatar
Beata Mateusz
50
Dorka Sz. - awatar
Dorka Sz.
50
Manyś - awatar
Manyś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij