Zbiórka Turnus dla Sandry - zdjęcie główne

Turnus dla Sandry

5 785 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki


Sandra ma 12 lat,od urodzenia choruje na małogłowie oraz padaczkę.W swoim krótkim życiu przeszła wiel.Ból, operacje,rehabilitacja to jej codzienność.Sandra nie siedzi,nie chodzi ,nie mówi,swoje emocje wyraża śmiechem bądź płaczem.Naszym największym zmartwieniem jest postępująca w ostatnim czasie u Sandry skolioza kręgosłupa,która nasiliła się po operacji biodra.Obecnie Sandra jest po drugim zabiegu podania botoksu w mięśnie przy kręgosłupie.Pierwszy miała we wrześniu 2018 roku,drugi kilka dni temu.Botoks ma rozluznic mięsnie przy kręgosłupie a tym samym spowolnić postępujące skrzywienie.Czekamy też na specyjalny gorset.Efekt podania botoksu ma być widoczny za kilka tygodni dlatego wskazany jest turnus rehabilitacyjny gdzie przez dwa tygodnie Sandra będzie miała kompleksową rehabilitację.Turnus mamy zarezerwowany od 6 do 19 marca,jednakże koszt turnusu to ponad 5000 zł.Wpłaty z 1% podatku w ubiegłym roku  przeznaczaliśmy na turnus pazdziernikowy za które bardzo wszystkim dziękujemy,niestety pozostałe środki wystarczą tylko na opłacenie kilku miesięcy  domowej rehabilitacji którą Sandra ma dwa razy w tygodniu w domu ,a koszt to ok 1000 zł miesięcznie.Ciężko jest prosić o pomoc zwłaszcza gdy potrzebna jest ona wciąż,ale wierzę że w grupie siła,i że Sandra wyjedzie na zaplanowany turnus.

Aktualizacje


 • Monika Smoczyk - awatar

  Monika Smoczyk

  22.01.2019
  22.01.2019

  Prosimy pomóż Sandrze pojechać na turnus

  Zdjęcie aktualizacji 24 765

5 785 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Justyna - awatar
Justyna
100
Wioletta Sidorczuk - awatar
Wioletta Sidorczuk
115
Dorota i Marcin Kubanek - awatar
Dorota i Marcin Kubanek
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
620
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Mateusz - awatar
Beata Mateusz
50
Dorka Sz. - awatar
Dorka Sz.
50
Manyś - awatar
Manyś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij