Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

2 621 zł  z 9 999 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Chopin Died - awatar

Chopin Died

Organizator zbiórki

Zostań Wydawcą płyty Akustycznie!

Celem naszego projektu jest wydanie płyty Akustycznie. Będzie to trzecia płyta w naszym dorobku, tym razem bardzo surowa w brzmieniu, bo instrumentalnie oparta jedynie o gitarę akustyczną, basową i perkusję.

Wesprzyj naszą zbiórkę wybierając nagrodę "Wydawca", a w zamian podziękujemy Ci w szczególny sposób: Twoje nazwisko umieścimy z podziękowaniami na okładce płyty (GOLD) i liście wydawców (GOLD i SILVER) w książeczce załączonej do płyty! Naturalnie, tylko jeśli sobie tego życzysz! Możesz oczywiście pozostać anonimowy.

Kogo wspierasz?

Kłania się zespół Chopin Died - dwa Maćki i jeden Konrad. Chyba nieźle radzimy sobie koncertowo... Zdobyliśmy w tym roku:

Nagrodę Główną i Publiczności na skierniewickim festiwalu Rock May Festival 2015, Nagrodę Główną FAMA Rock Festiwal 2015 w Iławie oraz wiele innych nagród tegorocznych festiwali, m.in. na festiwalach w Bartoszycach, i Platerowie!

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Ale do rzeczy:

W marcu 2015 zagraliśmy koncert akustyczny w Studio Koncertowym Radia Rzeszów. W przygotowaniach do koncertu pomogli nam: Martyna Srocka oraz Marek Gryziecki, dzięki którym nasze utwory nabrały nowego charakteru. Dzięki Martynie wzbogaciliśmy różnorodność wokalną utworów, a dzięki Markowi nasze utwory zyskały nowe aranżacje.

Materiał nagrany podczas tego koncertu chcemy wydać w postaci fizycznej płyty CD, a Was zapraszamy do współpracy w naszym projekcie!

Co będzie na płycie?

Na płycie "Akustycznie" na pewno znajdą się:

1. Believe

2. Second

3. Run

4. Ellie

5. Catastrophe

6. Find me

Na razie uchylimy jedynie rąbka tajemnicy i zaprezentujemy fragment jednego z utworów w wersji akustycznej:

Trochę historii Chopin Died

Nasz band to energetyczne, punkrockowe power trio. Gramy dynamiczne utwory z melodyjnymi zwrotkami i nośnymi refrenami. Nasz debiutancki album ukazał się w kwietniu 2014 roku i jest dostępny zarówno w wersji CD, jak i na iTunes czy Spotify, a patronują mu m.in. Radio Merkury Poznań, Radio Rzeszów, Top Guitar czy Fabryka Zespołów.

 
Zespół rozpoczął sezon 2015 letnich festiwali rockowych nagrodą główną oraz nagrodą publiczności na XIV Rock May Festival w Skierniewicach. Jesteśmy również laureatami FAMA Rock Festiwal! Wciąż aktualizujemy grafik koncertowy o kolejne letnie festiwale (SLOT art Festiwal w Lubiążu, Rock in Minsk Fest, Gramy Swoje, Ostrów Maz. Rock Festiwal).

W tym roku zagraliśmy już m.in. w Niemczech (Bonn, Gummersbach) oraz Studio Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów, gdzie nagraliśmy materiał na akustyczną płytę, która ukaże się niebawem. W ubiegłym roku gościliśmy m.in. na Ursynaliach 2014 oraz Cieszanów Rock Festiwal 2014. Zostaliśmy też nominowani do Werbla 2014 - nagrody muzycznej Radia Rzeszów!

Cieszymy się, ze nasz warsztat koncertowy spotyka się z uznaniem, tym bardziej chcielibyśmy móc wydać naszą płytę na nośniku fizycznym i rozesłać ją w ramach promocji zespołu do organizatorów zagranicznych festiwali!

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Tak gramy:

Posłuchaj naszych utworów:

Co jeśli przekroczymy kwotę zbiórki?

Jeśli osiągniemy 15 000 PLN - nakręcimy teledysk do jednego z utworów!

Jeśli osiągniemy 20 000 PLN - zorganizujemy promocję płyty w internecie!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Obydwa Maćki i Konrad

 

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  09.12.15
  09.12.15

  Powodzenia chłopaki! Trzymam kciuki za sukces! :)

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  06.12.15
  06.12.15

  Ho ho ho! Czy są tu jacyś grzeczni artyści? :)

 • Magda - awatar

  Magda

  04.12.15
  04.12.15

  Może Mikołaj Wam więcej przyniesie? Powodzenia!

 • Bartek - awatar

  Bartek

  01.12.15
  01.12.15

  Caaaa-aaaaaaa-aaarie caaaa-aaaaa-aaaaaarieeeeee dy dy dy maybe we'll meeet again... :)

 • Perseusz - awatar

  Perseusz

  17.11.15
  17.11.15

  Powodzenia!

  • Chopin Died - awatar

   Chopin Died - Organizator zbiórki

   24.11.15
   24.11.15

   Dzięki Perseusz :) Widzę, że na Ciebie możemy zawsze liczyć :)

2 621 zł  z 9 999 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Chopin Died - awatar

Chopin Died

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Pawel - awatar
Pawel
77
Kasia - awatar
Kasia
100
Magdalena - awatar
Magdalena
77
tereska - awatar
tereska
30
Irek - awatar
Irek
77
Mateusz - awatar
Mateusz
33
Magda - awatar
Magda
50
Piotr - awatar
Piotr
77
Marcin - awatar
Marcin
55
Mateusz - awatar
Mateusz
55

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij