Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

2 621 zł z 9 999 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Chopin Died - awatar

Chopin Died

Organizator zbiórki

Zostań Wydawcą płyty Akustycznie!

Celem naszego projektu jest wydanie płyty Akustycznie. Będzie to trzecia płyta w naszym dorobku, tym razem bardzo surowa w brzmieniu, bo instrumentalnie oparta jedynie o gitarę akustyczną, basową i perkusję.

Wesprzyj naszą zbiórkę wybierając nagrodę "Wydawca", a w zamian podziękujemy Ci w szczególny sposób: Twoje nazwisko umieścimy z podziękowaniami na okładce płyty (GOLD) i liście wydawców (GOLD i SILVER) w książeczce załączonej do płyty! Naturalnie, tylko jeśli sobie tego życzysz! Możesz oczywiście pozostać anonimowy.

Kogo wspierasz?

Kłania się zespół Chopin Died - dwa Maćki i jeden Konrad. Chyba nieźle radzimy sobie koncertowo... Zdobyliśmy w tym roku:

Nagrodę Główną i Publiczności na skierniewickim festiwalu Rock May Festival 2015, Nagrodę Główną FAMA Rock Festiwal 2015 w Iławie oraz wiele innych nagród tegorocznych festiwali, m.in. na festiwalach w Bartoszycach, i Platerowie!

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Ale do rzeczy:

W marcu 2015 zagraliśmy koncert akustyczny w Studio Koncertowym Radia Rzeszów. W przygotowaniach do koncertu pomogli nam: Martyna Srocka oraz Marek Gryziecki, dzięki którym nasze utwory nabrały nowego charakteru. Dzięki Martynie wzbogaciliśmy różnorodność wokalną utworów, a dzięki Markowi nasze utwory zyskały nowe aranżacje.

Materiał nagrany podczas tego koncertu chcemy wydać w postaci fizycznej płyty CD, a Was zapraszamy do współpracy w naszym projekcie!

Co będzie na płycie?

Na płycie "Akustycznie" na pewno znajdą się:

1. Believe

2. Second

3. Run

4. Ellie

5. Catastrophe

6. Find me

Na razie uchylimy jedynie rąbka tajemnicy i zaprezentujemy fragment jednego z utworów w wersji akustycznej:

Trochę historii Chopin Died

Nasz band to energetyczne, punkrockowe power trio. Gramy dynamiczne utwory z melodyjnymi zwrotkami i nośnymi refrenami. Nasz debiutancki album ukazał się w kwietniu 2014 roku i jest dostępny zarówno w wersji CD, jak i na iTunes czy Spotify, a patronują mu m.in. Radio Merkury Poznań, Radio Rzeszów, Top Guitar czy Fabryka Zespołów.

 
Zespół rozpoczął sezon 2015 letnich festiwali rockowych nagrodą główną oraz nagrodą publiczności na XIV Rock May Festival w Skierniewicach. Jesteśmy również laureatami FAMA Rock Festiwal! Wciąż aktualizujemy grafik koncertowy o kolejne letnie festiwale (SLOT art Festiwal w Lubiążu, Rock in Minsk Fest, Gramy Swoje, Ostrów Maz. Rock Festiwal).

W tym roku zagraliśmy już m.in. w Niemczech (Bonn, Gummersbach) oraz Studio Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów, gdzie nagraliśmy materiał na akustyczną płytę, która ukaże się niebawem. W ubiegłym roku gościliśmy m.in. na Ursynaliach 2014 oraz Cieszanów Rock Festiwal 2014. Zostaliśmy też nominowani do Werbla 2014 - nagrody muzycznej Radia Rzeszów!

Cieszymy się, ze nasz warsztat koncertowy spotyka się z uznaniem, tym bardziej chcielibyśmy móc wydać naszą płytę na nośniku fizycznym i rozesłać ją w ramach promocji zespołu do organizatorów zagranicznych festiwali!

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Tak gramy:

Posłuchaj naszych utworów:

Co jeśli przekroczymy kwotę zbiórki?

Jeśli osiągniemy 15 000 PLN - nakręcimy teledysk do jednego z utworów!

Jeśli osiągniemy 20 000 PLN - zorganizujemy promocję płyty w internecie!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Obydwa Maćki i Konrad

 

Zdjęcie opisu zbiórki Zostań Wydawcą płyty Akustycznie

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  09.12.15
  09.12.15

  Powodzenia chłopaki! Trzymam kciuki za sukces! :)

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  06.12.15
  06.12.15

  Ho ho ho! Czy są tu jacyś grzeczni artyści? :)

 • Magda - awatar

  Magda

  04.12.15
  04.12.15

  Może Mikołaj Wam więcej przyniesie? Powodzenia!

 • Bartek - awatar

  Bartek

  01.12.15
  01.12.15

  Caaaa-aaaaaaa-aaarie caaaa-aaaaa-aaaaaarieeeeee dy dy dy maybe we'll meeet again... :)

 • Perseusz - awatar

  Perseusz

  17.11.15
  17.11.15

  Powodzenia!

  • Chopin Died - awatar

   Chopin Died - Organizator zbiórki

   24.11.15
   24.11.15

   Dzięki Perseusz :) Widzę, że na Ciebie możemy zawsze liczyć :)

2 621 zł z 9 999 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Chopin Died - awatar

Chopin Died

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Pawel - awatar
Pawel
77
Kasia - awatar
Kasia
100
Magdalena - awatar
Magdalena
77
tereska - awatar
tereska
30
Irek - awatar
Irek
77
Mateusz - awatar
Mateusz
33
Magda - awatar
Magda
50
Piotr - awatar
Piotr
77
Marcin - awatar
Marcin
55
Mateusz - awatar
Mateusz
55

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij