Zbiórka Zbiórka na kojec dla Alberta - zdjęcie główne

Zbiórka na kojec dla Alberta

1 113 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończona
 

Albert to ogromny pies. Cudny, wpatrzony w człowieka, za jeden spacer odda życie. 

Albert przebywa w schronisku Sonieczkowo koło Augustowa.  

Spacer- to raz na tydzień wyjście z kojca na łąkę na 15 minut i to pod warunkiem ,że przyjdzie duzo wolontariuszy i wystarczy czasu dla Alberta. Najczęściej zostaje w kojcu i tęsknie patrzy na innych szczęściarzy. To taka schroniskowa rzeczywistość . 

Dla dużego  przebywanie w małym kojcu to dramat. Energia roznosi a nie ma nawet miejsca żeby pospacerowac po kojcu. 

Proszę Państwa o pomoc. Kojec , który chcemy zakupić dla Alberta to kojec 15m2 z częścią sypialnianą i wybiegiem. Dużo przestrzeni, piasek pod łapami a nie beton.  To inny komfort oczekiwania na dom, bo wierzę ,że kiedyś ktoś wypatrzy Alberta spośród innych 400 sonieczkowskich  psów.

Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę .

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.18
  13.12.18

  powodzenia Albert :)

 • MartynA - awatar

  MartynA

  09.12.18
  09.12.18

  Powodzenia kochany 😘

1 113 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 35

Magdasz - awatar
Magdasz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga - awatar
Olga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olaf - awatar
Olaf
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij