Wydanie śpiewnika "Piosenki"

4 184 zł z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Paweł Czekalski - awatar

Paweł Czekalski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Paweł "Aldaron" Czekalski, od wielu lat zajmuję się pisaniem i śpiewaniem piosenek oraz graniem koncertów.

Ponieważ od kilku lat dostaję od ludzi pytania o własny śpiewnik, postanowiłem zebrać środki na jego wydanie za pomocą tej właśnie akcji. 

Pieniądze zostaną przeznaczone na druk śpiewnika z akordami na gitarę, oraz zdjęciami. Wydawnictwo będzie zawierać 54 piosenki w czterech rozdziałach. Pierwsze trzy rozdziały obejmują wszystkie autorskie utwory z trzech albumów: Świadomość, Na przeczekanie, Wiara ta sama. Rozdział czwarty to inne piosenki, które lubię. Zarówno i starsze jak i najnowsze.

Śpiewnik zostanie wydany na wakacje, być może wcześniej. O terminie wydania poinformujemy na www.aldaron.eu oraz na profilu @Aldaron.Bard na facebooku.

Jeśli zdecydujesz się pomóc, czekają na Ciebie następujące nagrody (wszystkie śpiewniki z autografem!):

do 35 zł  - podziękowanie na  www.aldaron.eu oraz na profilu @Aldaron.Bard na facebooku
35 - 59 - Śpiewnik
60 - 69 - Śpiewnik + płyta "Świadomość"
70 - 89 - Śpiewnik + płyta "Wiara ta sama"
90 - 119 - Śpiewnik + płyty "Świadomość" i "Wiara ta sama"
120 - 169 - Śpiewnik + płyty "Na przeczekanie" i "Wiara ta sama" i "Świadomość"
170 - 399 - Śpiewnik + płyty "Na przeczekanie" i "Wiara ta sama" i "Świadomość"+ limitowana karta USB "Wiara ta sama" w szarej stemplowanej kopercie wraz z książeczką.
400 - 999 - Amatorskie nagranie video - z imienną dedykacją wybranej (do ustalenia) piosenki z własnego repertuaru Pawła "Aldarona" Czekalskiego zamieszczone w mediach YT w profilu ALDARON
powyżej 1000 - Koncert u Ciebie w domu (domówka) lub w innym miejscu na terenie Polski (2x45 min) "Aldaron i Przyjaciele". Dodatkowo: Śpiewnik + płyty "Na przeczekanie" i "Wiara ta sama" i "Świadomość" + limitowana karta USB "Wiara ta sama" - wszystko z imiennym autografem.

Wysyłkę nagród rozpoczniemy w terminie dwóch tygodni od odbioru nakładu z drukarni. Zapraszamy serdecznie i bardzo na Was liczymy!

Komentarze


 • Mario - awatar

  Mario

  03.11.17
  03.11.17

  Zapraszam na domóweczkę! :)

  • Paweł Czekalski - awatar

   Paweł Czekalski - Organizator zbiórki

   03.11.17
   03.11.17

   Hej! Mario. Dzięki :) Napisz maila na [email protected]

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.17
  28.09.17

  Właśnie wróciliśmy z dziewczyną z bieszczadzkiego urlopu, podczas któego w ubiegły piątek (22.09) mieliśmy okazję i szczęście uczestniczyć w koncercie w zajeździe Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych. Świetny klimat i wielokrotnie chwytający za serca nastrój słów i dźwięków. Zakochaliśmy się w piosence "Gdy wieczorem", niestety nie mieliśmy przy sobie aż tyle gotówki, by na miejscu nabyć płyty i śpiewnik (a o bankomaty w Bieszczadach ciężko - może i na szczęście;-), stąd ta wpłata i wsparcie Twojej działalności. Serdecznie pozdrawiam.... i może jeszcze kiedyś do usłyszenia na żywo:-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.09.17
  14.09.17

  A dołożę jeszcze do poprzedniej wpłaty. a bo Cię bardzo lubię i płyty non stop w odtwarzaczu. I bo na koncercie być nie mogłem, bo zebrania w szkole. A dzieciaki proszą "zagraj coś Aldarona" :)

 • Sztil - awatar

  Sztil

  17.08.17
  17.08.17

  Powodzenia :)

 • Jacek Witek - awatar

  Jacek Witek

  05.06.17
  05.06.17

  Powodzenia :) !

4 184 zł z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Paweł Czekalski - awatar

Paweł Czekalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Mario - awatar
Mario
1 001
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Gudra-Woźniak - awatar
Justyna Gudra-Woźniak
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
remik - awatar
remik
100
Joanna - awatar
Joanna
120
Justyna Gudra-Woźniak - awatar
Justyna Gudra-Woźniak
50
kam gro - awatar
kam gro
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij