Zbiórka Podaruj Oli sprawność - zdjęcie główne

Podaruj Oli sprawność

20 373 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 599 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Aleksandra przyszła na świat 15 października 2017 roku. Od urodzenia miała problemy zdrowotne, ze względu na które została rozpoczęta jej wielokierunkowa diagnostyka. Wyniki wielu badań pozwoliły wykryć dysmorfię twarzy, wadę wzroku oraz astygmatyzm, zez rozbieżny oka prawego, zmiany w mózgu, opóźnienie rozwoju, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, celiakię, stereotypie ruchowe, stymulacje oraz sztywności w zachowaniu oraz – co najgorsze - delecję w chromosomie 2 (region2q13), co oznacza bardzo rzadko występującą wadę wrodzoną. Ostatnie rozpoznanie uświadomiło nam, że życie i zdrowie Oleńki jest tajemnicą, można spodziewać się wszystkiego (nie wiemy kiedy, gdzie i jaki organ zostanie uszkodzony jako kolejny).

Olka obecnie jest pod opieką wielu specjalistów: neurologa, chirurga, dermatologa, gastroenterologa, hematologa, nefrologa, osteopaty, okulisty, optometrysty i genetyka. Leczenie odbywa się poprzez ścisłą dietę bezglutenową, a także stałe podawanie leków. Ma również prowadzone terapie: logopedyczną, ruchową, psychologiczną, pedagogiczną, wzroku i oligofrenopedagogiczną.

Aleksandra każdego dnia dzielnie ćwiczy, walcząc tym samym o większą sprawność oraz samodzielność w przyszłości. Oprócz stałej rehabilitacji i terapii córka wymaga odpowiedniego zaopatrzenia sprzętowego, które ułatwi jej codzienne funkcjonowanie oraz pomoże osiągać kolejne umiejętności.

W tym miejscu, pełna nadziei, zwracam się do Państwa z pilną prośbą o wsparcie, na dalszą diagnostykę, leczenie i rehabilitację, które pozwolą na większe starania o lepszą przyszłość dla Aleksandry.

Każdy rodzaj pomocy z Państwa strony realnie wpłynie na poprawę zdrowia córki, opóźni postęp choroby, za co jestem każdemu bardzo wdzięczna.


Anna - mama Aleksandry

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Drewnowska - awatar

  Agnieszka Drewnowska

  10.01.2023
  10.01.2023

  za wylicytowane przedmioty

 • Ewa Czaplińska - awatar

  Ewa Czaplińska

  05.12.2022
  05.12.2022

  Zdróweczka

 • Anna Podlewska - awatar

  Anna Podlewska

  26.10.2022
  26.10.2022

  Za książkę do historii

 • Agnieszka Walkowiak - awatar

  Agnieszka Walkowiak

  01.09.2022
  01.09.2022

  Kamizelka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.08.2022
  28.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

20 373 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 599 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 599

Justyna - awatar
Justyna
15
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Malwina Kamińska - awatar
Malwina Kamińska
10
Marcin Ostrowski - awatar
Marcin Ostrowski
5
Ewa Kaleta - awatar
Ewa Kaleta
50
Beata Król - awatar
Beata Król
15
Ewa N. - awatar
Ewa N.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Ostrowska - awatar
Katarzyna Ostrowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij