Marzena Michalczuk - awatar

Marzena Michalczuk

Organizator zbiórki

Poznajcie Alfę, moją ukochaną kicię.

Przygarnęłam ją sześć lat temu prosto z ulicy. Bardzo dużo przeszła w czasach swojej bezdomności. Ktoś uszkodził jej wargę i wybił jednego kła (pewnie od kopnięcia), po przebytym prawdopodobnie w dzieciństwie i nie leczonym kocim katarze ma przewlekłe problemy z płucami a do tego ktoś do niej strzelał, bo ma w ciałku dwa śruty o czym dowiedziałam przy okazji badań rentgenowskich płuc (są niestety nieoperowalne bo utkwiły przy kręgosłupie). Otoczyłam ją najlepszą opieką jak umiałam i miałam nadzieję, że ta istotka będzie już tylko szczęśliwa. Niestety dziś się okazało że Alfa ma dużego guza w okolicy śledziony. Czekają ją dalsze badania i zabieg usunięcia guza na które muszę pojechać do kliniki w Lublinie (ode mnie ok 140 km), w której jest odpowiednio zaawansowany sprzęt. Dowiedziałam się także, że prawdopodobnie w trakcie operacji (ponieważ to śledziona) będzie trzeba dodatkowo przetoczyć jej krew. Niestety pobyt w klinice, badania, operacja i ewentualna transfuzja krwi to są wysokie koszty, a ja nie dam rady ich pokryć sama, ponieważ niestety w styczniu tego roku straciłam źródło dochodów.  Dlatego z całego serca proszę Państwa o pomoc. Tak bardzo ją kocham.. Bardzo proszę... O wszystkich postępach w leczeniu a także rachunki za nie będę upubliczniać aby Państwo mieli wgląd co i jak. 

AKTUALIZACJA 2018.03.02

Byłam wczoraj w klinice "Specjalwet" w Lublinie. Zrobiono Alfie dodatkowe badania. Okazało się, że kocia ma więcej guzów czyli że są przerzuty. Zrobiono biopsję i wyszedł mięsak czyli groźny nowotwór. Poryczałam się w gabinecie. Po powrocie do domu też ryczałam i nie byłam w stanie nic napisać. Mogę jej tylko zapewnić opiekę paliatywną podobno. Rok temu Alfa miała raka na listwie mlecznej i został wycięty a teraz całkiem inny niezależny rak z przerzutami. Nie dość, że ma jeszcze chore przewlekle płuca i musiala przejść jakąś poważną chorobę wątroby w przeszłości bo ma w niej zwłóknienia to jeszcze te śruty przy kręgosłupie. Ile to dziecko musiało przejść gdy było bezdomne. Ciągle popłakuję i mam doła. Ona jest wyjątkowa, grzeczna, nigdy mnie nie ugryzła ani nie podrapała, zawsze taka delikatna jest wobec mnie. To cud natury. Będę musiała jej zakupić różne leki np wspierające wątrobę, neoplasmoxan ( bardzo drogi) powodujący że nowotwór nie może się unaczyniać więc się spowalnia jego rozwój, Cerenię przeciwwymiotną i jeszcze kilka innych. Ponieważ Alfa ma słaby apetyt to muszę jej również podawać specjalne, skoncentrowane karmy, które są drogie. Potrzebne jest to wszystko żeby zapewnić jej jak najlepsze funkcjonowanie. Jeśli ktoś może to będę wdzięczna za każdą pomoc.

Aktualności

 • Marzena Michalczuk - awatar

  Marzena Michalczuk

  28.02.18
  28.02.18

  Dziękuję wszystkim osobom które już wpłaciły na pomoc mojemu Słoneczku. Jesteście światełkami w tym świecie ciemności. Gdy myślę o tym ile jest na świecie zła to dzięki Wam choć jest Was tak niewielu nie straciłam jeszcze całkiem wiary w ludzkość. Zbiórka stanęła ale wciąż mam nadzieję, że jeszcze ktoś pomoże. Na filmiku: Alfa nie mogła przez dwie doby dojść do siebie po leku uspokajającym podanym przed badaniami. Źle to znosił maluszek..

Komentarze

 • Agnieszka Konieczka - awatar

  Agnieszka Konieczka

  28.02.18
  28.02.18

  Zdrówka kochana <3 ;-*

 • Edyta - awatar

  Edyta

  24.02.18
  24.02.18

  Zdrówka kochana 💕❤️ walcz !!!

Marzena Michalczuk - awatar

Marzena Michalczuk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 27

Anna Półtorak - awatar
10
Anna Półtorak
Ania Guli - awatar
10
Ania Guli
Alicja Sz - awatar
20
Alicja Sz
Malgorzata De Melo - awatar
80
Malgorzata De Melo
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Hanna Szwarc-Suszyńska - awatar
10
Hanna Szwarc-Suszyńska
Natalia - awatar
10
Natalia
Agnieszka Konieczka - awatar
20
Agnieszka Konieczka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij