Zbiórka Alicja Hazy - zdjęcie główne

Alicja Hazy

118 181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 234 osoby
Wpłać teraz
 
Magda Magda - awatar

Magda Magda

Organizator zbiórki

Kochani 🌸

Alicja została wyrwana z beztroskiego świata, z dziecięcych zabaw aby zmierzyć się z okropnym, nierównym w walce rywalem - guzem mózgu.

Diagnoza była jak cios.. Łzy, niedowierzanie, smutek.. Mnóstwo pytań w głowie dlaczego ona, dlaczego nasze dziecko. Nikt nie zna odpowiedzi na żadne z zadanych pytań. Tylko Bóg, któremu powierzamy zdrowie i życie naszego dziecka.

Prosimy o modlitwę i wsparcie w tak trudnych dla nas chwilach.

Obecnie przebywa na oddziale Szpitala Klinicznego w Poznaniu, trwają konsultacje z innymi klinikami w celu ustalenia drogi leczenia Aluni. Leczenia, ponieważ Guz jest usytuowany w takim miejscu, przez które wykluczona jest operacja. Guz pnia mózgu brzmi najgorzej z możliwych guzów i taki niestety jest. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomoc tej ślicznej kruszynce..Bardzo Was proszę każda złotówka będzie dla niej ważna i potrzebna .Ta długa walka dopiero jest przed nią ,wyjazdy do lekarzy ,szpitali a to wiąże się z ogromnymi kosztami ....Pomóżmy jej dorastać dalej w normalnym życiu ....Z góry bardzo dziękuje ....DOBRO WRACA .... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.20
  01.06.20

  Ogromu sił, cierpliwosci i powrotu do zdrowia!

 • Karolina Chuda - awatar

  Karolina Chuda

  01.06.20
  01.06.20

  licytacja sukienki Kulunove

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.20
  01.06.20

  Zdrówka i jeszcze raz zdrówka !!!

 • Ewelina Eliasz - awatar

  Ewelina Eliasz

  01.06.20
  01.06.20

  Zdrówka Alicja ❤️

 • Zdzisław Kabała - awatar

  Zdzisław Kabała

  31.05.20
  31.05.20

  Aluniu, wracaj do zdrowia.

118 181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 234 osoby
Wpłać teraz
 
Magda Magda - awatar

Magda Magda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 234

Kamila Kuźnia-Kacała - awatar
Kamila Kuźnia-Kacała
60
Mateusz mateo Madej - awatar
Mateusz mateo Madej
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia komplet biżuterii - awatar
Kasia komplet biżuterii
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szymon Krawczyk namiot - awatar
Szymon Krawczyk namiot
500
domi nika - awatar
domi nika
10
Domi Nika - awatar
Domi Nika
10
KrzysztofJanaszek - awatar
KrzysztofJanaszek
155
Agnieszka Jackowiak (licytacja misiu) - awatar
Agnieszka Jackowiak (licytacja misiu)
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij