Zbiórka na operację Alvina.

1 521 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Piotr Kolasa - awatar

Piotr Kolasa

Organizator zbiórki

Cześć, żarty na chwilę na bok.
Niektórzy widzieliście nasz film, na którym Alvin grał na ukulele i śpiewał podczas rozmowy z nami na Filipinach na wyspie Siquijor. Poznaliśmy tego świetnego chłopaka jeszcze w listopadzie, a teraz, zaraz przed Sylwestrem gdy jesteśmy już zupełnie gdzie indziej, doszła do nas wiadomość, że miał okropny wypadek. Po obiedzie ze swoim 2 letnim synem i jego mamą, wsiedli na motocykl (na Filipinach wszyscy jeżdżą na motocyklach) i wracając do domu wjechał w nich ktoś pijany masakrując Alvinowi nogę. Nikomu więcej nic się nie stało, ale on potrzebuje szybkiej operacji by nie zostać do końca życia kaleką.
Alvin jest wspaniałym zawsze uśmiechniętym, utalentowanym chłopakiem, beatboxerem, performerem, miejscową gwiazdą oraz wielkim przyjacielem Polski. Od swojego przyjaciela mieszkającego tam, Damiana Drążka nauczył się komunikatywnych podstaw polskiego i już potem na własną rękę kilku naszych piosenek, które uwielbia. Marzy, by kiedyś przyjechać do Polski i wziąć udział w Mam Talent albo podobnym show. Rzadko angażuję się w zbiórki więc wiecie, że to coś ważnego, poważnego i na co naprawdę warto oddać kilka złotych.
Służba zdrowia na Filipinach nie jest jak u nas, aby szybko się zajęli Alvinem potrzeba prawie 250 000 peso czyli około 20 000 pln. Każdy grosik się liczy, naprawdę zachęcam do wsparcia, warto. Dla Was to kilka piwek, dla fajnego chłopaka na drugim końcu świata możliwość godnego życia. Zachęcam do przekazania dalej :) Trzymaj się Alvin!

(poniżej tłumaczenie na angielski z translatora, nie mam siły tego tłumaczyć jak ktoś ma ochotę, niech prześle poprawione to umieścimy)

Hi, jokes aside for a moment.
Some have seen our film, where Alvin played the ukulele and sang during a conversation with us in the Philippines on the island of Siquijor. We met this great guy in November, and now, just before the New Year's Eve when we are somewhere else, come to us a message that he had a terrible accident. After lunch with his 2 year old son and his mother, they got an motorcycle accident (in the Philippines we all ride motorcycles), someone drunk massacring Alvin leg. Noone else is hurt, but he needs a quick operation to not to be crippled for life.
Alvin is a great always smiling, talented guy, beatboxer, performer, local star and a great friend of Poland. From his friend who is living there, Damian Drazek, he learned the basics of Polish then on his own a few of our songs, which she loves. He dreams to come to the Poland and take part in a talent show. Rarely I get involved in the collections so you know it's something important, serious and what is really worth giving a few pounds.
Health care in the Philippines is not like in Europe and Alvin need nearly 250 000 pesos or about 20 000 PLN. Every penny counts, I really urge you to support, it is worth of it.
For you, a few beers, to the cool kid on the other side of the world the opportunity to live a dignified life.
Keep up Alvin!

Aktualizacje


 • Piotr Kolasa - awatar

  Piotr Kolasa

  03.02.2017
  03.02.2017

  Kochani, jesteście niesamowici, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty. Trudno było nam intensywnie promować zbiórkę w podróży i mimo, że nie udało się zebrać całej kwoty potrzebnej na operację, i tak zgromadziliśmy i przesłaliśmy Alvinowi środki, które pozwolą całej rodzinie oddać długi i choć trochę stanąć na nogach.
  Dziękujemy!!!

1 521 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Piotr Kolasa - awatar

Piotr Kolasa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
|>|**^ - awatar
|>|**^
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Janina Kolasa - awatar
Janina Kolasa
20
Emilia - awatar
Emilia
20
Jagr. - awatar
Jagr.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij