Zbiórka Ambulatorium dla pokrzywdzonych! - zdjęcie główne

Ambulatorium dla pokrzywdzonych!

5 928 zł  z 37 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta:

SKATOWANE 

SKRAJNIE WYCIEŃCZONE


WYCHUDZONE


Z WIELKIMI GUZAMI


POŁAMANE


CHORE

Większość udaje się nam uratować, natomiast część trafia do nas w agonalnym stanie. Czasami pomoc przychodzi za późno. Jednak każda strata powoduje u nas jeszcze większą determinację, by zrobić jeszcze więcej podczas następnej interwencji, w której przyjdzie nam uratować kolejne zwierzę.

Podpatrując nowoczesne schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz organizacje ratujące zwierzęta na całym świecie staramy się brać z nich najlepszy przykład. Nasi inspektorzy mieli okazje rozwijać swoją wiedzę ucząc się m.in. od Królewskiego Towarzystwa dla Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt w Wielkiej Brytanii (znanym Państwu z programu "Policja dla zwierząt" - Animal Planet).

Amerykańskie programy w schroniskach stawiają na innowacyjność zarówno w behawiorystyce, jak i weterynarii.

Wyspecjalizowane jednostki organizacyjne ratujące zwierzęta dbają o każdy szczegół. 

My także podążamy za bezpieczeństwem, komfortem, troską i nowoczesnymi rozwiązaniami, mając na celu zapewnienie najlepszej opieki naszym podopiecznym - zwierzętom skrzywdzonym przez los i człowieka.

Często liczy się każda minuta od momentu odebrania zwierzęcia. Już podczas transportu odebranych zwierząt kontaktujemy się z najlepszymi weterynarzami o różnych specjalizacjach w celu skonsultowania i wykonania kolejnych, przemyślanych kroków. 

Czasami nasi podopiecznymi wymagają dalekich wyjazdów w wyniku rzadkich chorób lub schorzeń. 

Chcemy jednak zagwarantować im najlepszą diagnozę i leczenie.

Ratowanie życia, szybki oraz bezpieczny powrót do zdrowia jest dla nas priorytetem. 

Tu w siedzibie głównej OTOZ Animals, gdzie udało się zrealizować nasze wielkie marzenie - stworzyć przytulisko dla zwierząt gospodarskich "Rogate Ranczo" nie spoczywamy na zrealizowanych planach. Stawiamy sobie kolejne cele - chcąc stworzyć profesjonalne centrum pomocy dla zwierząt.

Dzięki Państwa darowiznom oraz wpływom z 1% udało nam się rozpocząć budowę ambulatorium  dla zwierząt, pokoju życia - oddziału intensywnej opieki, a w dalszej przyszłości planujemy stworzyć miejsce do rehabilitacji i fizjoterapii zwierząt. To nasze plany na lata. Jednak z uporem i wielką miłością do zwierząt - wierzymy, że uda nam się osiągnąć sukces.

Dzisiaj prosimy Was po raz kolejny o pomoc. O zwiększenie szansy na życie i powrót do zdrowia zwierząt. Stwórzmy razem ambulatorium pierwszej pomocy dla zwierząt skrzywdzonych - bezdomnych i odebranych interwencyjnie.

W nasz projekt chcemy zaangażować także lekarzy weterynarii o różnych specjalizacjach, którzy będą mogli odwiedzać nasze centrum pomocy i prowadzić leczenie oraz przeprowadzać trudne zabiegi operacyjne. A także wykonywać podstawowe zabiegi sterylizacji/kastracji naszych podopiecznych.

Rozpoczęliśmy budowę!

I udało nam się stworzyć trzy pomieszczenia, które przystosujemy na ambulatorium! Gabinet weterynaryjny i salę zabiegową!

Przed nami jeszcze praca wykończeniowa i wielkie porządki!

Niestety z braku funduszy musi ponownie prosić o pomoc na wyposażenie naszego ambulatorium lub przerwać jego tworzenie. :(

Nie poddajemy się jednak i próbujemy zrealizować nasz plan jeszcze w tym roku.

Dlatego prosimy - pomóż nam stworzyć ambulatorium dla naszych zwierząt ocalonych od bólu, krzywdy, przemocy i śmierci.

Na co zbieramy fundusze?

* Stół operacyjno-zabiegowy JÖRG & SOHN EXAFLEX  - 11 000 zł

* Lampa operacyjna Dr. MACH TRIAFLEX - 6000 zł* Autoklaw - urządzenie do sterylizacji narzędzi - pojemność min. 18 litrów - 6000 zł* Diatermia FAMED LANCETRON GTF-400 - 3000 zł 

Narzędzie wykorzystywane podczas operacji, m.in. w "zamykaniu" ran ciepłem.


* Kardiomonitor weterynaryjny - 6000 zł

* Meble weterynaryjne - 5000 zł

Pomóż nam uratować kolejne zwierzęta! Stworzyć kolejne miejsce, w którym zwierzęta ocalone znajdą pomoc i rozpoczną nową drogę po lepsze życie - bez bólu, strachu, przemocy.

POMÓŻ NAM TWORZYĆ KOLEJNE METAMORFOZY!Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  11.05.2017
  11.05.2017

  Doposażamy dalej nasze ambulatorium! Dziękujemy za pomoc wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą zbiórkę!

  Zdjęcie aktualizacji 4 844

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2016
  30.10.2016

  Działajcie!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Będziemy! Dziękujemy!

 • Bogusia - awatar

  Bogusia

  19.10.2016
  19.10.2016

  Super, że jesteście !!!!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za pomoc!

 • Aneta Wiśniewski - awatar

  Aneta Wiśniewski

  18.10.2016
  18.10.2016

  Powodzenia kochani !

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.2016
  18.10.2016

  tylko tyle i moze az tyle,gdyby kazdy ktory korzysta z FB wplacil 10zl to uzbieralaby sie piekna kwota;LUDZIE POMAGAJCIE BO WARTO TO NASI BRACIA MNIEJSI POTRZEBUJA POMOCY.

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za pomoc !

 • rybkan - awatar

  rybkan

  18.10.2016
  18.10.2016

  powodzenia. rybkan

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za pomoc!

5 928 zł  z 37 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 127

bogusia - awatar
bogusia
5
monia - awatar
monia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Szmidt - awatar
Anna Szmidt
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
monia - awatar
monia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij