Zbiórka Amstaffy Niczyje pomagajmy razem - zdjęcie główne

Amstaffy Niczyje pomagajmy razem

2 720 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Amstaffy Niczyje proszą o wsparcie !!!

Smutek, samotność,cierpienie .....

Jest taki ktoś, kto w smutku i ciszy na Twoją pomoc dziś bardzo liczy.
Z głodem i chłodem musiał się zmagać,
nie pytaj więc teraz czy warto pomagać.
Okaż mu serce i wesprzyj groszem,
to dziś jedyne o co Cie proszę.
Bezdomny Baster, chudziutka Kropka,
czy coś dobrego ich w życiu jeszcze spotka?
Sizi i Aścik, Borys, Rodżerek,
dla nich Twa pomoc to bardzo wiele!!!!


'' ZWIERZĘ JAKO ISTOTA ŻYJĄCA ,ZDOLNA DO ODCZUWANIA CIERPIENIA ,NIE JEST RZECZĄ .CZŁOWIEK JEST MU WINIEN POSZANOWANIE,OCHRONĘ I OPIEKĘ '' ....

Daj im szansę na lepsze życie – pomóż nam pomagać !!
Udostępnij !!
Wesprzyj !!
Daj Miłość !!
Adoptuj !!

Nasza zbiórka ma na celu zebranie środków finansowych na utrzymanie psów w hotelach, zakup karmy oraz opłaty za zabiegi weterynaryjne !!
Koszt utrzymania jednego psa w hotelu to 15 zł doba + dzienny koszt karmy 5 zł, niby tak niewiele a jednak bardzo dużo !!
Bez Waszej pomocy nie możemy dalej pomagać, brakuje środków na utrzymanie psów będących obecnie pod nasza opieką a kolejne już czekają na swoją szanse !!
Nie bądź obojętny na ich los ..... Pomóżmy wspólnie !!

Zapraszamy na naszą stronę !!

www.facebook.com/Amstaffy.Niczyje/

Komu pomagasz?? Oto Oni, nasi aktualni podopieczni!

Kropka


Borys


Syzyf


BasterRoger


oraz rodzynek Aścik

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - awatar

  STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE"

  22.07.2017
  22.07.2017

  Nie odmawiam pomagamy dziś dojechały porzucone w Zakopanem...co Wy na to

  Zdjęcie aktualizacji 6 514

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.2017
  12.08.2017

  Też przygarnęliśmy 2 lata temu piękną starszą damę amstafficę -to była najbardziej wyjątkowa suczka na świecie. To wyjątkowa rasa i wyjątkowe psy -serce się kraje jak widzę jak traktują je ludzie...dobrze że są jeszcze osoby które mogą i chcą zmienić ich los...

  • STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - awatar

   STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - Organizator zbiórki

   26.11.2017
   26.11.2017

   Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

 • Mateusz Sarnowski - awatar

  Mateusz Sarnowski

  28.07.2017
  28.07.2017

  <3

 • Mateusz Glod - awatar

  Mateusz Glod

  25.07.2017
  25.07.2017

  Pomagamy! :)

 • Jakub Domaszewicz - awatar

  Jakub Domaszewicz

  09.07.2017
  09.07.2017

  Powodzenia :)

  • STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - awatar

   STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - Organizator zbiórki

   23.07.2017
   23.07.2017

   Dziękujemy bardzo za udział w naszej zbiórce pozdrawiamy amstaffy niczyje

 • Kaja i Marcin - awatar

  Kaja i Marcin

  23.06.2017
  23.06.2017

  Działajmy

2 720 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek Ogrodzki - awatar
Tomek Ogrodzki
100
Karolina Bonna - awatar
Karolina Bonna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
158
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta M. - awatar
Marta M.
15
Violetta Bortnik - awatar
Violetta Bortnik
55
flipowsky - awatar
flipowsky
10
Dareck - awatar
Dareck
100
Mateusz Sarnowski - awatar
Mateusz Sarnowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij