Zbiórka Na wersję papierową e-booka - zdjęcie główne

Na wersję papierową e-booka

4 900 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Anna Świderska - awatar

Anna Świderska

Organizator zbiórki

Kochani, moje Serce na nowo zaczęło bić. Po ciężkim wypadku samochodowym z pomocą bliskich i przyjaciół odzyskałam sprawność. Chciałam rozpowiadać o tym co widziałam. Czułam w sobie, że muszę. Więc napisałam książkę. Wydałam ją, lecz w formie ebooka (nie ukrywam, była tańsza). Teraz marzeniem mym jest wydać książkę na papier. Lecz nie mam tylu pieniędzy i stąd ta prośba do Was kochani. Liczę na  każdą złotówka. Wierzę w to, że w ludziach jest moc. Pomóżcie spełnić moje marzenie o wydaniu książki na papier? Zostało mi tylko 2 700 do zebrania całej kwoty. Ceny się zmieniły, mam już dzięki wam prawie 5 tys. Nie zmuszam a zachęcam do pomocy w spełnieniu Mojego Marzenia :)

Aktualizacje


 • Anna Świderska - awatar

  Anna Świderska

  31.01.20
  31.01.20

  Kochani :) Dzięki Wam uzbierałam już kwotę 1 230 zł. Za co dziękuję Wam z całego serca. Dziś zmniejszyłam kwotę mojego celu, jakim było 10 000 zł. Dlatego, że wydanie książki na papier również liczy się z ponowną redakcja, korekta za którą trzeba zapłacić. Plus skład do tego papier, okładka -wszystko jest liczone. I od kwoty zależy ilość wydrukowanych egzemplarzy. Teraz pragnę, by choć jakaś mniejsza ilość mojej książki, pojawiła się na rynku. Więc ponownie proszę Was o wsparcie, liczę na każdą złotówkę. Za którą całym sercem dziękować będę.

  Zdjęcie aktualizacji 43 739

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.03.21
  03.03.21

  Zostało już niewiele :) Uda się!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.12.19
  27.12.19

  Oby się spełniło :)

 • Remigiusz Remson Laskowski - awatar

  Remigiusz Remson Laskowski

  07.11.19
  07.11.19

  Powodzenia Ania

 • Paulina I Tomek Miszczyk - awatar

  Paulina I Tomek Miszczyk

  19.06.19
  19.06.19

  Życzymy powodzonka i czekamy na egzemplarz z autografem. 😜 Pozdrowionka 🤗😘

 • Dariusz Waldemar - awatar

  Dariusz Waldemar

  15.03.19
  15.03.19

  Życzę powodzenia i szybkiej zbiórki

4 900 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Anna Świderska - awatar

Anna Świderska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Taisner - awatar
Sylwia Taisner
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dagmara Drab-Szyłkiewicz - awatar
Dagmara Drab-Szyłkiewicz
10
Ewa Sz - awatar
Ewa Sz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
maria miszczyk - awatar
maria miszczyk
50
Dagmara - awatar
Dagmara
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij