Zbiórka Wózek dla Andrew :) - zdjęcie główne

Wózek dla Andrew :)

12 464 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Andrzej Maciejewski - awatar

Andrzej Maciejewski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Andrzej Maciejewski od dnia wypadku samochodowego 27.08.2004 r. funkcjonuję jako "pełnosprawny inaczej" :)

Dwuletnia walka o życie wzmocniła mnie na tyle, bym mógł poradzić sobie na co dzień z przeciwnościami losu! Wspierany przez najbliższych, przyjaciół i ukochaną młodzież, z którą mam zaszczyt pracować pokonuję trudy dnia codziennego!

Never give up!


Praca w klubie sportowym dodaje mi wiary w lepsze jutro, staram się oddać ciepło, które otrzymałem od innych, dzieląc się wszystkim co mam wierzę, że nadejdzie ten dzień, kiedy inni zrozumieją, że bez wzajemnej pomocy nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować!

"Dobrych ludzi nikt nie zapomina"

Zbiórka zostanie wykorzystana na niezbędny zakup nowego wózka inwalidzkiego, aktywnego pozwalającego do "normalnego" funkcjonowania i życia. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc!

„Każdy człowiek na świecie nawet w cierpieniu kocha życie”

Historia pod linkiem http://www.apel.bai.pl/index.php?id=andrzej


WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI Z CAŁEGO SERDUCHA DZIĘKUJĘ!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.2017
  10.04.2017

  Powodzenia ! MB

 • Radoslav Radi Jaskulski - awatar

  Radoslav Radi Jaskulski

  04.04.2017
  04.04.2017

  Dokladam brakującą sumę z nadwyżką :) endriu mamy to !!!!

 • Kamil - awatar

  Kamil

  04.04.2017
  04.04.2017

  Pozdrawiam i powodzenia!

 • Radoslav Radi Jaskulski Mecz - awatar

  Radoslav Radi Jaskulski Mecz

  03.04.2017
  03.04.2017

  Z wielką przyjemnością Endriu dziękuje za wszystko co dla Mnie zrobiłeś !!!🏀💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2017
  14.03.2017

  ; )

12 464 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Andrzej Maciejewski - awatar

Andrzej Maciejewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Kamil - awatar
Kamil
1
Adam - awatar
Adam
1
tttt - awatar
tttt
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Żukowski (wpisowe za mecz :) ) - awatar
Michał Żukowski (wpisowe za mecz :) )
100
Mapieter - awatar
Mapieter
20
Agnieszka Kwiatkowska - awatar
Agnieszka Kwiatkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radoslav Radi Jaskulski - awatar
Radoslav Radi Jaskulski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij