Zbiórka ANETA WALCZY Z RAKIEM POLiCZKA - zdjęcie główne

ANETA WALCZY Z RAKIEM POLiCZKA

21 767 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 457 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Aneta do niedawna była zdrową młodą kobietą. Niegojąca się rana po wewnętrznej stronie policzka, uznawana przez lekarzy za liszaja lub rozległe afty - okazała się  - ZŁOŚLIWYM RAKIEM POLICZKA.Dopiero dentysta, który usuwał Anecie "ósemkę" zaniepokoił się widoczną zmianą i skierował Anetę na onkologię, gdzie pobrano wycinek do badań. 

Diagnoza okazała się najgorsza z możliwych - RAK ZŁOŚLIWY - Carcinoma planoepitheliale (jest to nowotwór złośliwy wywodzący się z nabłonka płaskiego. Powstaje w jamie ustnej, przełyku, oskrzelach, skórze, gardle, tarczy szyjki macicy oraz – rzadziej – w innych narządach).

U Anety zmiana jest bardzo rozległa -Naciek w tkankach miękkich dziąsła dolnego prawego przy powierzchni policzka sięgający do przestrzeni zatrzonowcowej, przylegający do żwacza z zatarciem granic z mięśniem. Głębokość zmian w obrębie policzka 14mm.

Aneta jest bardzo młoda, ma dopiero 37 lat. W tym wieku ten rak według onkologów nie powinien się w ogóle pojawić. 

Jedynym ratunkiem dla Anety jest operacja wycięcia zmian nowotworowych. Niestety wraz z naciekiem trzeba usunąć niemal cały policzek tj. mięśnie, usunąć zęby i prawdopodobnie górne prawe dziąsło. Zostanie tylko skóra...

Po operacji będzie czekało Anetę jeszcze leczenie onkologiczne...i niestety będzie konieczna operacja plastyczna polegająca na rekonstrukcji policzka.

Aneta jest przerażona!!! Nie tylko koniecznością podjęcia leczenia ale również związanymi z tym leczeniem kosztami. 

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Anety. Suma, jaka może być potrzebna na leczenie może kilkakrotnie przewyższać cel niniejszej zbiórki, dlatego może ona być w razie potrzeby aktualizowana.

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na walkę Anety z tak bezwzględnym przeciwnikiem.

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia- łyżeczki - awatar

  Kasia- łyżeczki

  21.11.2021
  21.11.2021

  Wygrasz tą walkę!

 • Marcin Wróbel 75 - awatar

  Marcin Wróbel 75

  09.11.2021
  09.11.2021

  Marcin Wróbel 75

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2021
  07.11.2021

  OBN2021 numer 61 i 67

 • OBN2021 nr 333 - awatar

  OBN2021 nr 333

  07.11.2021
  07.11.2021

  Piotr Kędziora OBN2021 nr 333

 • Justyna Słowik OBN2021 nr 500 - awatar

  Justyna Słowik OBN2021 nr 500

  06.11.2021
  06.11.2021

  OBN2021 nr 500

21 767 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 457 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 457

Anna Raczyńska - awatar
Anna Raczyńska
60
Beata Gajewska - awatar
Beata Gajewska
20
Alina Adamska - awatar
Alina Adamska
10
Paweł - awatar
Paweł
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Wróbel - awatar
Katarzyna Wróbel
100
Łukasz P - awatar
Łukasz P
10
L. Książek. Książka - awatar
L. Książek. Książka
15
Anna - awatar
Anna
10
Anita - awatar
Anita
140

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij