Zbiórka Leczenie Gwiazdki - ratujemy ! - miniaturka zdjęcia

Leczenie Gwiazdki - ratujemy !

Zbiórka Leczenie Gwiazdki - ratujemy ! - zdjęcie główne

Leczenie Gwiazdki - ratujemy !

1 240 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórkiJesteśmy Stowarzyszeniem ratującym  amstaffy. W listopadzie ubiegłego roku zgłoszono do nas  interwencje, suka amstaff w mrozy porzucona ze  szczeniętami. Psiaków było 9 , 3 z nich zamarzły na miejscu, 6 przyjechało do nas. Niestety część szczeniąt rozchorowała się na nieznanego lekarzom wirusa. Pomimo diagnostyki i leczenia po długiej walce 2 z chorych szczeniąt odeszły. Choroba atakuje płuca, daje objawy neurologiczne i po krótkim czasie pomimo pomocy psiaki odeszły pomimo, że były już adoptowane. 3 szczeniąt ma się dobrze bez objawów. Ostatnia sunia przebywająca w dt właśnie została zaatakowana przez chorobę. W niedzielny poranek otrzymaliśmy telefon, że jest źle. Natychmiast pojechaliśmy pod Warszawę zabrać sunie. Gwiazdka trafiła do Kliniki Braci Mniejszych w stanie krytycznym.  Weszły już objawy neurologiczne. Gwiazdka zaatakowane miała płuca. Jeden płat zapadnięty w całości 2 z możliwością pracy w 30 %. Temperatura ciała 40 stopni. Psiak nieprzytomny. 

Gwiazdka przeżyła 1 noc  w Klinice , podłączona do tlenu  dała radę. Malutki , najmądrzejszy z psiaków  walczy  dalej o życie, które ratujemy z determinacją od początku i mamy nadzieję, że z wynikiem pozytywnym.  Mocne antybiotyki, całodobowa opieka, specjalistyczny sprzęt to niestety  w tej sytuacji jedyny gwarant, który może pomóc. Niestety  koszty naszego ratowania będą olbrzymie. Mamy nadzieję, że wspomożecie nasze działania, że do zbiórki włączą się nie tylko znajomi z grup amstaffowych. Liczymy na pomoc wszystkich psich grup. Liczymy na udostępnianie i choćby drobne wpłaty, które uratują  nas w tej trudnej sytuacji. Uwierzcie spadło to na nas  jak grom . Niestety trzeba podjąć wyzwanie i działać dalej. Wstawimy również opis z lecznicy w dniu jutrzejszym aby uwierzytelnić  nasze działania.  Gwiazdka przebywa w Klinice Braci  Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  01.04.19
  01.04.19

  Dziękujemy za wsparcie dzięki Wam udało się szczęśliwie zakończyć leczenie Gwiazdki . Malutka ma nowy dom. Faktura na kwotę 2049 została opłacona. Dziękujemy za pomoc jesteście wielcy !!! Niestety wstawiam tylko 1 fakturę gdyż zbiórka pozwala nam na takie działanie. Na FP jest album rozliczeniowy naszych psiaków. Dzięki wielkie .

  Zdjęcie aktualizacji 28 989

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.19
  19.03.19

  Zdrowiej, Kochana Psinko*)

 • Agata - awatar

  Agata

  05.03.19
  05.03.19

  Stowarzyszenie Na Psią Łapę Sercem Psa trzyma mocno kciuki, szybkiego powrotu do zdrowia💞

 • Gabriela Frydel - awatar

  Gabriela Frydel

  05.03.19
  05.03.19

  Trzymamy kciuki za małą 👍

 • Patrycja Karo - awatar

  Patrycja Karo

  05.03.19
  05.03.19

  Zdrowiej piesku

  • Agnieszka Szubert - awatar

   Agnieszka Szubert - Organizator zbiórki

   05.03.19
   05.03.19

   dziekujemy

1 240 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Jaskuła - awatar
Marcin Jaskuła
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonim - awatar
Anonim
20
Anonim - awatar
Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Karolina Holc Olszewska - awatar
Beata Karolina Holc Olszewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij