Zbiórka Leczenie Gwiazdki - ratujemy ! - zdjęcie główne

Leczenie Gwiazdki - ratujemy !

1 240 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórkiJesteśmy Stowarzyszeniem ratującym  amstaffy. W listopadzie ubiegłego roku zgłoszono do nas  interwencje, suka amstaff w mrozy porzucona ze  szczeniętami. Psiaków było 9 , 3 z nich zamarzły na miejscu, 6 przyjechało do nas. Niestety część szczeniąt rozchorowała się na nieznanego lekarzom wirusa. Pomimo diagnostyki i leczenia po długiej walce 2 z chorych szczeniąt odeszły. Choroba atakuje płuca, daje objawy neurologiczne i po krótkim czasie pomimo pomocy psiaki odeszły pomimo, że były już adoptowane. 3 szczeniąt ma się dobrze bez objawów. Ostatnia sunia przebywająca w dt właśnie została zaatakowana przez chorobę. W niedzielny poranek otrzymaliśmy telefon, że jest źle. Natychmiast pojechaliśmy pod Warszawę zabrać sunie. Gwiazdka trafiła do Kliniki Braci Mniejszych w stanie krytycznym.  Weszły już objawy neurologiczne. Gwiazdka zaatakowane miała płuca. Jeden płat zapadnięty w całości 2 z możliwością pracy w 30 %. Temperatura ciała 40 stopni. Psiak nieprzytomny. 

Gwiazdka przeżyła 1 noc  w Klinice , podłączona do tlenu  dała radę. Malutki , najmądrzejszy z psiaków  walczy  dalej o życie, które ratujemy z determinacją od początku i mamy nadzieję, że z wynikiem pozytywnym.  Mocne antybiotyki, całodobowa opieka, specjalistyczny sprzęt to niestety  w tej sytuacji jedyny gwarant, który może pomóc. Niestety  koszty naszego ratowania będą olbrzymie. Mamy nadzieję, że wspomożecie nasze działania, że do zbiórki włączą się nie tylko znajomi z grup amstaffowych. Liczymy na pomoc wszystkich psich grup. Liczymy na udostępnianie i choćby drobne wpłaty, które uratują  nas w tej trudnej sytuacji. Uwierzcie spadło to na nas  jak grom . Niestety trzeba podjąć wyzwanie i działać dalej. Wstawimy również opis z lecznicy w dniu jutrzejszym aby uwierzytelnić  nasze działania.  Gwiazdka przebywa w Klinice Braci  Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  01.04.2019
  01.04.2019

  Dziękujemy za wsparcie dzięki Wam udało się szczęśliwie zakończyć leczenie Gwiazdki . Malutka ma nowy dom. Faktura na kwotę 2049 została opłacona. Dziękujemy za pomoc jesteście wielcy !!! Niestety wstawiam tylko 1 fakturę gdyż zbiórka pozwala nam na takie działanie. Na FP jest album rozliczeniowy naszych psiaków. Dzięki wielkie .

  Zdjęcie aktualizacji 28 989

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2019
  19.03.2019

  Zdrowiej, Kochana Psinko*)

 • Agata - awatar

  Agata

  05.03.2019
  05.03.2019

  Stowarzyszenie Na Psią Łapę Sercem Psa trzyma mocno kciuki, szybkiego powrotu do zdrowia💞

 • Gabriela Frydel - awatar

  Gabriela Frydel

  05.03.2019
  05.03.2019

  Trzymamy kciuki za małą 👍

 • Patrycja Karo - awatar

  Patrycja Karo

  05.03.2019
  05.03.2019

  Zdrowiej piesku

  • Agnieszka Szubert - awatar

   Agnieszka Szubert - Organizator zbiórki

   05.03.2019
   05.03.2019

   dziekujemy

1 240 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Jaskuła - awatar
Marcin Jaskuła
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonim - awatar
Anonim
20
Anonim - awatar
Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Karolina Holc Olszewska - awatar
Beata Karolina Holc Olszewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij