Zbiórka Rozst.Ania z glejakiem - miniaturka zdjęcia

Rozst.Ania z glejakiem

Zbiórka Rozst.Ania z glejakiem - zdjęcie główne

Rozst.Ania z glejakiem

203 131 zł z 330 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 150 osób
Wpłać teraz
 
Irmina Sitkowska - awatar

Irmina Sitkowska

Organizator zbiórki

Ania Budkiewicz z Mińska Mazowieckiego. Mama dwójki fantastycznych nastoletnich dzieci. Ma 38 lat i....glejaka (Glioblastomę IDH - Wildtype).

Rzecz w tym, że Ania jest fajnym człowiekiem, jest dobrym człowiekiem i jest cholernie przyzwoitym człowiekiem. Gdyby można było wskazać jednego przyzwoitego człowieka na ziemi to należałoby wybierać między nią, a Dalajlamą. Ania jest fajna, Ania jest dobra, Ania jest przyzwoita, a poza tym Ania ma glejaka złośliwego.

Leczy się od marca 2020 r., przeszła przez wszystkie atrakcje, które zafundował jej NFZ od radioterapii po chemię (albo na odwrót) i nic nie pomogło. Kilka tygodni temu lekarze poradzili jej, żeby zaczęła pakować swój tobołek, bo droga przed nią daleka, a ona ma przed sobą niewiele czasu. Więcej dla niej w Polsce zrobić nie mogą. Ania nie poddała się, zaczęła szukać nowych możliwości, terapii, leków, ale już nie w naszym pięknym kraju. W Niemczech jest klinika, która chce i może pomóc Ani. Nie namawialibyśmy Was do wspierania przegranej sprawy, ale dziewczyna wytrzymała już tyle, że w końcu jest jakaś nadzieja na inne zakończenie tej historii i szczerze mówiąc kurczowo łapiemy się tej nadziei. Niestety zabawa jest kosztowna, a NFZ nie refunduje takich fanaberii, więc prosimy Was o pomoc. 

Wiemy, że macie dzieci, kredyty i od cholery innych spraw na głowie, ale gdybyście mogli przekazać na pomoc Ani 10, 20 czy 50 zł, odpuścić sobie jeden wypad do knajpy, czy klubu to chyba byłoby to cholernie fajne. SOS to koszt ok. 330 000 zł (tak, sześć cyfr).

Jeśli w imieniu Ani moglibyśmy się jakoś zrewanżować np. wynieść śmieci, pozmywać, przypilnować dzieci, wyprowadzić psa,  umyć okna, albo przytargać choinkę na święta to jesteśmy do dyspozycji. 

Ania wie o tej zbiórce i ma do niej całkowity dostęp.

Przyjaciele Ani


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ilona Piasecka - awatar

  Ilona Piasecka

  10.10.20
  10.10.20

  Już tak niewiele brakuje . Trzymaj się Ania !

 • Wioletta Mikołajczyk - awatar

  Wioletta Mikołajczyk

  08.10.20
  08.10.20

  Przepraszam, że tylko tyle. Dużo zdrowia. Pozdrawiam

 • Beata - awatar

  Beata

  29.09.20
  29.09.20

  Trzymaj się , damy radę .Powodzenia

 • Malgorzata Sobolewska - awatar

  Malgorzata Sobolewska

  21.09.20
  21.09.20

  Trzymam kciuki ,dużo zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.20
  16.09.20

  Powodzenia. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało :)

203 131 zł z 330 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 150 osób
Wpłać teraz
 
Irmina Sitkowska - awatar

Irmina Sitkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 150

Artur G - awatar
Artur G
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artem - awatar
Artem
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij