Zbiórka Pomóżmy Ani i Bluesowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Ani i Bluesowi

2 262 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Dorota Baranowska - awatar

Dorota Baranowska

Organizator zbiórki

Od dłuższego czasu poszukujemy domu dla Bluesa , Polskiego Spaniela Myśliwskiego .  Ania dała mu dom tymczasowy ,  poświęciła mnóstwo czasu i energii na pracę z nim, ponosi koszty jego utrzymania i nie prosi o wsparcie . Teraz jednak zdarzył się wypadek , który może przytrafić się każdemu psu .  Blues połknął kawałek piłki gumowej , operacja na cito i oczywiście ogromne koszty, których już Ania sama nie da rady  udźwignąć .

Obecny stan Bluesa : Ciało obce przemieściło się z jelita cienkiego prawie do grubego Udało się je zmasować przez całe jelito grube i szczęśliwie odbyło sie bez cięcia jelit. W otrzewnej zgromadził sie płyn zapalny, więc ma wszyty dren. Jelita są w kiepskim stanie ze względu na ogromny stan zapalny , ale uniknął martwicy więc to prawdziwy cud . Najbliższe 48 h będzie znaczące więc trzeba mocno trzymać za niego kciuki , ale podobno czuje sie lepiej co daje nadzieje.

Pomóżmy Ani i Bluesowi , zasługują na nasze wsparcie . Koszt leczenia i leków to 1500 zł. Minimum 500zł. pochłonie specjalna dieta .  Hodowcy , miłośnicy i przyjaciele PSM dla nas to klika groszy , dla Ani i Bluesa to obecnie kwota ponad możliwości . 

Komentarze


 • Marta Zygmunt Kisielewska - awatar

  Marta Zygmunt Kisielewska

  17.05.2019
  17.05.2019

  Kochani!!! Już niewiele brakuje!!! Prosimy o wsparcie ❤

 • Basia Strawinska - awatar

  Basia Strawinska

  17.05.2019
  17.05.2019

  Powodzenia I trzymamy kciuki. LEO I RIKO XXX

  • Dorota Baranowska - awatar

   Dorota Baranowska - Organizator zbiórki

   17.05.2019
   17.05.2019

   dziękujemy , chyba się uda :)

2 262 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Dorota Baranowska - awatar

Dorota Baranowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Alicja - awatar
Alicja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
62
Hanna - awatar
Hanna
50
Marta Joanna Dowgwiłłowicz - Nowicka - awatar
Marta Joanna Dowgwiłłowicz - Nowicka
4
Patrycja - awatar
Patrycja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kalina - awatar
Kalina
100
Kinga - awatar
Kinga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij