Zbiórka Pomóżmy Ani i Bluesowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Ani i Bluesowi

2 262 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Dorota Baranowska - awatar

Dorota Baranowska

Organizator zbiórki

Od dłuższego czasu poszukujemy domu dla Bluesa , Polskiego Spaniela Myśliwskiego .  Ania dała mu dom tymczasowy ,  poświęciła mnóstwo czasu i energii na pracę z nim, ponosi koszty jego utrzymania i nie prosi o wsparcie . Teraz jednak zdarzył się wypadek , który może przytrafić się każdemu psu .  Blues połknął kawałek piłki gumowej , operacja na cito i oczywiście ogromne koszty, których już Ania sama nie da rady  udźwignąć .

Obecny stan Bluesa : Ciało obce przemieściło się z jelita cienkiego prawie do grubego Udało się je zmasować przez całe jelito grube i szczęśliwie odbyło sie bez cięcia jelit. W otrzewnej zgromadził sie płyn zapalny, więc ma wszyty dren. Jelita są w kiepskim stanie ze względu na ogromny stan zapalny , ale uniknął martwicy więc to prawdziwy cud . Najbliższe 48 h będzie znaczące więc trzeba mocno trzymać za niego kciuki , ale podobno czuje sie lepiej co daje nadzieje.

Pomóżmy Ani i Bluesowi , zasługują na nasze wsparcie . Koszt leczenia i leków to 1500 zł. Minimum 500zł. pochłonie specjalna dieta .  Hodowcy , miłośnicy i przyjaciele PSM dla nas to klika groszy , dla Ani i Bluesa to obecnie kwota ponad możliwości . 

Komentarze


 • Marta Zygmunt Kisielewska - awatar

  Marta Zygmunt Kisielewska

  17.05.19
  17.05.19

  Kochani!!! Już niewiele brakuje!!! Prosimy o wsparcie ❤

 • Basia Strawinska - awatar

  Basia Strawinska

  17.05.19
  17.05.19

  Powodzenia I trzymamy kciuki. LEO I RIKO XXX

  • Dorota Baranowska - awatar

   Dorota Baranowska - Organizator zbiórki

   17.05.19
   17.05.19

   dziękujemy , chyba się uda :)

2 262 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Dorota Baranowska - awatar

Dorota Baranowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Alicja - awatar
Alicja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
62
Hanna - awatar
Hanna
50
Marta Joanna Dowgwiłłowicz - Nowicka - awatar
Marta Joanna Dowgwiłłowicz - Nowicka
4
Patrycja - awatar
Patrycja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kalina - awatar
Kalina
100
Kinga - awatar
Kinga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij