Zbiórka Uśmiech dla Ani Zawadki - miniaturka zdjęcia

Uśmiech dla Ani Zawadki

Zbiórka Uśmiech dla Ani Zawadki - zdjęcie główne

Uśmiech dla Ani Zawadki

1 456 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 

Pomóż Ani Zawadce w codziennym życiu, rehabilitacji i edukacji. 


Ania Zawadka ma 13 lat i pochodzi spod Garwolina. Zmaga się z wieloma chorobami m.innymi z padaczką, skoliozą, upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznymi opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Ania nie pisze, nie czyta i mało mówi. Wszystkie czynności, które wykonuje wymagają opiekuna i wspomagania rodzica. Ania chodzi do czwartej klasy specjalnej w Garwolinie. Mimo swojej niepełnosprawności jest wesołą pogodną dziewczynką. W swoich szkolnych i edukacyjno-rehabilitacyjnych obowiązkach wspomaga ją jej mama. Towarzyszy jej w szkole i długiej drodze do i ze szkoły. Niestety rodzinie brak jest wystarczających funduszy na codzienne koszty opieki, funkcjonowania, zajęć z rehabilitacji, dojazdu do ośrodków medyczno-rehabilitacyjnych i dojazdy do ortopedy i neurologa oraz wizyty u specjalistów. Prosimy o wsparcie dla Ani i pomoc jej w codziennych trudach opieki i sfinansowaniu rehabilitacji.


aktualizacja 3 lipiec 2019

Fundacja Nieskończone Możliwości chciałaby serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom dzięki których wpłatom udało się zakupić dla naszej podopiecznej Anny z okolic Garwolina stacjonarny rower do rehabilitacji oraz wspomóc jej rehabilitację i leczenie. Dzięki pomocy i zaangażowaniu lokalnych władz gminnych, dziennikarzy, wolontariuszy i szkół oraz oczywiście drobnemu wsparcia merytorycznemu Fundacji :) udało się również zmienić szkołę Anny na odpowiednio bliską i spełniającą wszystkie wymogi edukacji osoby niepełnosprawnej, zagwarantować bezpłatny dojazd do szkoły w nowym roku szkolnym oraz pomóc w wydaniu nowego, aktualnego i odpowiedniego orzeczenia o niepełnosprawności w odpowiednim terminie. :) Wielkie dzięki i kontynuujemy zbiórkę na rzecz Ani rehabilitacji  :)

Szanowni Państwo


W ramach tej zbiórki na rzecz Ani Zawadki liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej edukacji, opieki i rehabilitacji. Tym bardziej dziękujemy za pomoc okazaną rodzinie w najbliższych miesiącach z uwagi na bardzo trudną jej sytuację rodziną i wagę tej pomocy. Ania w chwili obecnej do 20 maja 2019 korzysta ze świadczeń i pomocy m.innymi w dojeździe z mamą do szkoły, komisja w sprawie nowego orzeczenia jest planowana na 28 maja 2019 roku. Wierzymy, że nowe aktualne orzeczenie Ani zostanie wydane niezwłocznie. Jednakże wydatki związane z opieką, niezbędną rehabilitacją, wizyty u ortopedy, psychologa, rehabilitantów i neurologa, leki (w tym roku Ania przechodziła m.innymi ospę ), dojazd do specjalistów, ośrodków medycznych i rehabilitacyjnych i inne wydatki związane z codziennym funkcjonowaniem Ani są istotnym elementem mocno ograniczonego budżetu rodziny Ani. W razie pytań darczyńców prosimy o kontakt oraz dziękujemy za Państwa wsparcie dla Ani.


Marcin Mleczko 

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Dziękujemy Wam darczyńcy za dotychczasową pomoc, poniżej zdjęcia dotychczasowych efektów zbiórki :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  06.03.20
  06.03.20

  Moi drodzy dziękujemy wam za dotychczasowe wsparcie Ani. Zebrane dotychczas datki zostały wykorzystane na rehabilitacje, konsultacje medyczne i sprzęt rehabilitacji (rower do ćwiczeń) dla Anny. Ania od września 2019 chodzi do nowej szkoły i dzięki pomocy gminy Wilga i Parysów ma zapewniony dojazd do szkoły. Prosimy was o kolejne nawet najdrobniejsze datki na rzecz zbiórki. Zostaną one przeznaczone na kontynuację prowadzonej rehabilitacji Ani oraz zalecanych konsultacji medycznych (neurolog, ortopeda). To dzięki tej zbiórce i m.innymi waszemu zaangażowaniu tak wiele się zmieniło na dobre w jej codziennym funkcjonowaniu i jej zmaganiach z niepełnosprawnością :). Pozdrawiamy Fundacja Nieskończone Możliwości

Komentarze


 • Łukasz Makulec - awatar

  Łukasz Makulec

  17.05.19
  17.05.19

  Pomagamy!

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   17.05.19
   17.05.19

   wielkie dzięki za okazane serce Ani :)

1 456 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 38

Rafal C - awatar
Rafal C
20
ciocia - awatar
ciocia
10
Elżbieta Rak - awatar
Elżbieta Rak
20
Beata Palak - awatar
Beata Palak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemysław Krześniak - awatar
Przemysław Krześniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij