Zbiórka anielskieGRONO - pomoc hospicjum - zdjęcie główne

anielskieGRONO - pomoc hospicjum

10 111 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
DA Winnica - awatar

DA Winnica

Organizator zbiórki

W ciągu pierwszego tygodnia udało nam się uzbierać kwotę, która zapewni Wiktorkowi miesiąc opieki. Dziękujemy! Jesteście niesamowici! Teraz zbieramy na kolejny miesiąc :)

English below

Jako Duszpasterstwo Akademickie Winnica zbieramy pieniądze na naszego Bohatera, nastoletniego Wiktorka, podopiecznego Hospicjum Pomorze Dzieciom. Pieniądze te zapewnią mu miesiąc pomocy i opieki wykwalifikowanych specjalistów (wizyty planowe i interwencyjne lekarzy i pielęgniarek, opieka psychologiczna, fizjoterapia, sprzęt medyczny, badania laboratoryjne, dojazdy personelu).

A teraz krótka historia, aby lepiej poznać naszego Bohatera:

Wiktorek to nastolatek, który czuje się wspaniale jako gospodarz pięknego, żółtego domku jak z bajki. Jest bardzo gościnny, zawsze otwiera oczy na przywitanie odwiedzającej go osoby (nawet jeśli zdarzy się, że akurat śpi). Uwielbia zwierzęta, dlatego najbardziej interesują go programy przyrodnicze. W łóżku towarzyszy mu całe stado pluszowych zwierzaków, które umilają czas i nie pozwalają się smucić nawet w deszczowe dni. Kocha swoją mamę ponad wszystko, nawet podczas badania pani dr Ania usłyszała w stetoskopie, jak bardzo z radości przyspiesza bicie jego serca na dźwięk głosu wchodzącej do pokoju ukochanej mamy. W jej objęciach czuje się najbardziej szczęśliwy. Tata pracuje w nietypowych godzinach, dlatego Wiktor z niecierpliwością czeka na jego powrót do domu, witając go cudownym uśmiechem. Wiktor czuje się w swoim rodzinnym domu niesamowicie bezpiecznie pod opieką cudownych, kochających rodziców.

Każda złotówka się liczy :)

- Rodzice Wiktora zgodzili się na uruchomienie akcji.


anielskieGRONO – support for hospice

We, as a Catholic Academic Community „Winnica”, collect money for our teenage Hero - Victor, the resident of Hospice „Pomorze Dzieciom.” Collected money will provide one month support, healthcare and specialcare e.g. planned medical visit, medical intervention, nurses, psychological care, physiotherapy and rehabilitation, medical gear, labolatory tests and personnel access.

And now let us describe a short story of our Hero so you can get to know him better.

„Wiktorek” is a teenager who feels so wonderful as a householder of a beautiful yellow house looking just like from a fairy tale. He is very hospitable and caring. He opens his eyes to greet the guests every time someone is visiting him (even though he is sleeping). He loves animals! Since that, he is the most interested in animal documentary programs. He has whole herd of animal friends made of plush in his bed.  They help passing the time and make him happy whenever he is sad (even with rainy days). He loves his mother above all. Accidentally, during medical visit dr. Ania found out through stethoscope that his heart beats faster by happiness he feels when he hears his mother entering the room. He feels the most joyfull in her embrace. His father works by unusual hours. But Victor waits impatiently for him returning home. He greets him every time with his wonderful open smile. „Wiktorek” feels so safe and comfortable in his home, under the protection of his lovig and caring parents

Every coin values gold

-Victor’s parents agreed the event to be set up.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.11.2020
  17.11.2020

  Najprostszą radością niech będzie dzielenie się z innymi czymkolwiek mamy:) Proszę o zdrowie dla Wiktora i wytrwałość dla Rodziców ...

 • Halszka - awatar

  Halszka

  11.11.2020
  11.11.2020

  Niech Was wspiera Pan nasz Jezus Chrystus, niech da Wam siłę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2020
  09.11.2020

  Bóg z Wami :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2020
  08.11.2020

  Podziwiam pomagających. Przytulam chore dzieci.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2020
  08.11.2020

  Dużo zdrówka i pogody ducha

10 111 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
DA Winnica - awatar

DA Winnica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
430
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij