Zbiórka ratujemy kocurka we wnykach - zdjęcie główne

ratujemy kocurka we wnykach

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Do naszego Inspektoratu OTOZ Animals w Oświęcimiu wpłynęło makabryczne zgłoszenie, dotyczące wolnożyjącego , dzikiego kocurka, który biega od dawna poraniony, oplątany drutem i nie można mu w żaden sposób pomóc. Dzięki zgłoszeniu i dużej pomocy osób dokarmiających udało się nam go złapać, po czym został natychmiast zawieziony na nocny dyżur do kliniki w Giszowcu. Okazało się już  po przyśpieniu, że kocurek ma wrośnięte  w ciałko wnyki, w które już jakiś czas temu musiał się wplątać. Wolę życia musiał mieć ogromną - walczył z całych sił aby się z nich uwolnić, inaczej umierałby z głodu lub zimna...  jakimś cudem udało mu się to..Niestety drut , który oplatał go zacisnął się na nim mocno i tak pozostał powodując u kotka ogromne, głębokie, sączące się i ropiejące już rany.W sobotę kocurek przeszedł pierwszą poważną operację, czeka go niestety następna i długie, żmudne leczenie. Miejmy nadzieję, że zakończy się pełnym wyzdrowieniem.

To kolejna ofiara bestialstwa ludzi , którzy w pobliskich lasach zakładają wnyki. Pomóżcie nam uratować życie tego zwierzaka, aby mógł wrócić szczęśliwie na teren z którego pochodzi i który dobrze zna...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Seha - awatar

  Seha

  19.02.2017
  19.02.2017

  Zdrowiej a ludzi którzy nie szanują zwierząt niech szlag trafi.

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   19.02.2017
   19.02.2017

   Bardzo dziękujemy, każda złotówka jest ważna dla ratowania kocurka!

 • KociaraM - awatar

  KociaraM

  19.02.2017
  19.02.2017

  Zdrowiej burasku kochany <3 Sama mam takiego kocurka i jest mi smutno, jak widzę takie sytuacje :(

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   19.02.2017
   19.02.2017

   Dziękujemy !

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta - awatar
Marta
50
Zofija Płonka - awatar
Zofija Płonka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij