Zbiórka Na silikonową rurkę trocheotomic - zdjęcie główne

Na silikonową rurkę trocheotomic

3 322 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Agata Jaskiewicz - awatar

Agata Jaskiewicz

Organizator zbiórki

Proszę o wsparcie dla mojej kochanej mamy która jest bardzo ciężko chora.Diagnoza Rak płaskonabłonkowy.Kochani mama jest po powaznej skomplikowanej operacji usunięcia krtani wraz z guzem i węzłami chłonnymi.Niestety jeszcze długo bedzie dochodzic do siebie.Mama ma trocheotomie rurkę metalową.Lekarze proponuja rurke sylikonową którą sprowadzają ze Szwecji i ktora nie jest  refundowana.Kochani ta rurka pomogla by jej w lepszym funkcjonowaniu.Niestety choroba nie wybiera leki opatrunki koszta.Reszta  bedzie przeznaczona na leki😢😢😢😢 Kochani moja mama jest bardzo kochaną osobą całe swoje zycie poświęciła zwierzętom az do dnia operacji.Wszystkim ktorzy chcą wesprzec kosz rurki z całego serca DZIĘKUJEMY😍😍

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  23.06.2019
  23.06.2019

  Powodzenia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Dużo zdrówka dla Twojej mamy.

 • Agnieszka Pochodowicz - awatar

  Agnieszka Pochodowicz

  21.06.2019
  21.06.2019

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Powodzenia. Wszystkiego dobrego

 • Aneta Radziwońska - awatar

  Aneta Radziwońska

  20.06.2019
  20.06.2019

  Życzę dużo zdrówka!

3 322 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Agata Jaskiewicz - awatar

Agata Jaskiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Marek opach - awatar
Marek opach
57
Aneta Szczucka - awatar
Aneta Szczucka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angelika Czerwinska - awatar
Angelika Czerwinska
20
AgataM - awatar
AgataM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Gromowski - awatar
Joanna Gromowski
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij