Zbiórka Na silikonową rurkę trocheotomic - zdjęcie główne

Na silikonową rurkę trocheotomic

3 322 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Agata Jaskiewicz - awatar

Agata Jaskiewicz

Organizator zbiórki

Proszę o wsparcie dla mojej kochanej mamy która jest bardzo ciężko chora.Diagnoza Rak płaskonabłonkowy.Kochani mama jest po powaznej skomplikowanej operacji usunięcia krtani wraz z guzem i węzłami chłonnymi.Niestety jeszcze długo bedzie dochodzic do siebie.Mama ma trocheotomie rurkę metalową.Lekarze proponuja rurke sylikonową którą sprowadzają ze Szwecji i ktora nie jest  refundowana.Kochani ta rurka pomogla by jej w lepszym funkcjonowaniu.Niestety choroba nie wybiera leki opatrunki koszta.Reszta  bedzie przeznaczona na leki😢😢😢😢 Kochani moja mama jest bardzo kochaną osobą całe swoje zycie poświęciła zwierzętom az do dnia operacji.Wszystkim ktorzy chcą wesprzec kosz rurki z całego serca DZIĘKUJEMY😍😍

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  23.06.19
  23.06.19

  Powodzenia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.19
  21.06.19

  Dużo zdrówka dla Twojej mamy.

 • Agnieszka Pochodowicz - awatar

  Agnieszka Pochodowicz

  21.06.19
  21.06.19

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.19
  21.06.19

  Powodzenia. Wszystkiego dobrego

 • Aneta Radziwońska - awatar

  Aneta Radziwońska

  20.06.19
  20.06.19

  Życzę dużo zdrówka!

3 322 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Agata Jaskiewicz - awatar

Agata Jaskiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Marek opach - awatar
Marek opach
57
Aneta Szczucka - awatar
Aneta Szczucka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angelika Czerwinska - awatar
Angelika Czerwinska
20
AgataM - awatar
AgataM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Gromowski - awatar
Joanna Gromowski
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij