Zbiórka Pako - pomocy !!! - zdjęcie główne

Pako - pomocy !!!

1 325 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Pako jest psem, który nie miał szczęścia młodzieńczym  w życiu trafił pod nasza opiekę, był  nieufny przejawiał niepożądane zachowania w związku z tym czas kiedy pozostawał w zawieszeniu przed adopcją był dużo dłuższy niż   myśleliśmy. Cudny słodziak uwierzył w siebie, uwierzył  i znalazł po 7 miesiącach wymarzony dom.  Niestety życie to nie bajka, Pako to mały słonik, miesiąc po adopcji wyskoczyła niemiła niespodzianka, Pako ma zerwane więzadło oraz luźną rzepkę. Do czasu operacji,ma przyjmować leki przeciwbólowe,mieć chłodne okłady.  operacja jest niezbędna,musi ja mieć w jak najszybszym terminie,ze względu na zapalenie stawów. Koszt operacji to 3200-3600zl. Rodzina Pako w tej chwili dysponuje kwotą 2 tysiące.

My jako fundacja przekażemy 500 zł  i szukamy w Was pomocy aby jak najszybciej pomóc Pako. Prosimy  pomóżcie  naszemu wielkoludowi.  Operacja musi odbyć się jak najszybciej. Konsultacja  w  Klinice Kalinowa w Łodzi  u dr Bartolika. 

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE" - awatar

  STOWARZYSZENIE "AMSTAFFY NICZYJE"

  01.04.2019
  01.04.2019

  Dziękujemy za pomoc Pako, faktura została zapłacona. W załączeniu !!!
  Ze zbiórki zostało zebrane 1225,62

  Zdjęcie aktualizacji 28 988

1 325 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Małgosia - awatar
Małgosia
20
Laurencja - awatar
Laurencja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Kleszowski - awatar
Mariusz Kleszowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Mucha - awatar
Karolina Mucha
50
Anna Naglik - awatar
Anna Naglik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Flavio de Fasolandia - awatar
Flavio de Fasolandia
100
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij