Zbiórka Pako - pomocy !!! - zdjęcie główne

Pako - pomocy !!!

1 325 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Pako jest psem, który nie miał szczęścia młodzieńczym  w życiu trafił pod nasza opiekę, był  nieufny przejawiał niepożądane zachowania w związku z tym czas kiedy pozostawał w zawieszeniu przed adopcją był dużo dłuższy niż   myśleliśmy. Cudny słodziak uwierzył w siebie, uwierzył  i znalazł po 7 miesiącach wymarzony dom.  Niestety życie to nie bajka, Pako to mały słonik, miesiąc po adopcji wyskoczyła niemiła niespodzianka, Pako ma zerwane więzadło oraz luźną rzepkę. Do czasu operacji,ma przyjmować leki przeciwbólowe,mieć chłodne okłady.  operacja jest niezbędna,musi ja mieć w jak najszybszym terminie,ze względu na zapalenie stawów. Koszt operacji to 3200-3600zl. Rodzina Pako w tej chwili dysponuje kwotą 2 tysiące.

My jako fundacja przekażemy 500 zł  i szukamy w Was pomocy aby jak najszybciej pomóc Pako. Prosimy  pomóżcie  naszemu wielkoludowi.  Operacja musi odbyć się jak najszybciej. Konsultacja  w  Klinice Kalinowa w Łodzi  u dr Bartolika. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  01.04.19
  01.04.19

  Dziękujemy za pomoc Pako, faktura została zapłacona. W załączeniu !!! Ze zbiórki zostało zebrane 1225,62

  Zdjęcie aktualizacji 28 988

1 325 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Małgosia - awatar
Małgosia
20
Laurencja - awatar
Laurencja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Kleszowski - awatar
Mariusz Kleszowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Mucha - awatar
Karolina Mucha
50
Anna Naglik - awatar
Anna Naglik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Flavio de Fasolandia - awatar
Flavio de Fasolandia
100
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij