Zbiórka Antonii ma prawo wyzdrowieć ! - zdjęcie główne

Antonii ma prawo wyzdrowieć !

1 735 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Pituś Antoni trafił do nas i jesteśmy zdruzgotani Jego stanem. "Wyłowiony" przez pracowników gminy na Mazurach miał trafić do Radys. Pierwsze dni spędził zamknięty w chlewiku przy wiejskiej przychodni weterynaryjnej. Nie wykonano żadnych badań, nie udzielono psu żadnej pomocy po za zabezpieczeniem  miejsca pobytu. Lecznica wystawiła gminie rachunek 700 zł co jest karygodne. Oczywiście my ze swojej strony przekażemy opis weterynaryjny z naszej lecznicy,  który opisze stan psa oraz podważy działania nieuczciwej lecznicy.  Jednak stan jest taki jak widać Antoś potrzebuje pomocy. Ma grzybice, nużeńca.  Zapalenie uszu ogólne wychudzenie także wymagają nakładów. Trochę finansowo przygniotły  nas zobowiązania związane z leczeniem tego sympatycznego , zaniedbanego psa. Dodatków dochodzi przecież koszt hotelowania.  Prosimy o pomoc w opłaceniu chociaż początkowych kosztów powrotu do "żywych" naszego podopiecznego. Znów niestety musimy prosić Was o pomoc ! 

Antoni w chwili obecnej mieszka w lecznicy w Oławie jest leczony, ma wykonane  niezbędne badania, co 2 dzień jest kąpany. Pracujemy także nad socjalizacją psa, gdyż  nie znał żadnej współpracy z człowiekiem, nie znał smyczy,  gładkich powierzchni oraz natłoku zainteresowania Jego psim życiem tak dużej liczby osób. Pomimo wszelkich mankamentów wierzymy, że uda się nam przywrócić Antosia do życia w charakterze przyjaciela człowieka. Prosimy nie zostawiajcie nas z tak dużym obciążeniem bez pomocy.

Zespół Amstaffów Niczyjich  oraz lecznica weterynaryjna Aksman w Oławie. 

Dziękujemy także za pomoc Katarzyna Górniak oraz Aga Buczyńska


Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  18.09.2018
  18.09.2018

  Zobaczcie jak po tygodniu leczenia wyglada Antoś

  Zdjęcie aktualizacji 19 810

Komentarze


 • Regi - awatar

  Regi

  17.09.2018
  17.09.2018

  Zdrowiej malenstwo i niech domek z kochanym czlowiekiem u boku szybko sie znajdzie ❣❣❣

1 735 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
DOROTA - awatar
DOROTA
10
Izabela - awatar
Izabela
10
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monia - awatar
Monia
20
Natalia - awatar
Natalia
200
Alicja Kapusta - awatar
Alicja Kapusta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Trzeciecka - awatar
Paulina Trzeciecka
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij