Zbiórka Pomagamy Fabianowi - zdjęcie główne

Pomagamy Fabianowi

3 005 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Diagnoza Fabiana nie była prosta. Dopiero po kilku wizytach u specjalistów, badaniach, testach i rozmowach stwierdzono u niego zaburzenia przetwarzania słuchowego na poziomie fonologicznym i zaburzenia pamięci krótkotrwałej.

Ostateczna diagnoza nie zmieniła zachowania Fabiana. Pomimo diagnozy, którą usłyszeliśmy na początku kwietnia to nadal ten sam chłopiec i potrzebuje tyle samo miłości co wszystkie dzieci. To możemy mu dać!
Ale potrzebuje wiele więcej innych rzeczy; wizyt u lekarzy, dodatkowych terapii oraz systemu FM (aparat do przetwarzania słuchowego).

Dlatego bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty 3000 zł, która w tym momencie jest dla nas nieosiągalna.

Z całego serca wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc. 

3 005 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Łypik - awatar
Joanna Łypik
25
Alicja Bednarek - awatar
Alicja Bednarek
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Magdalena Paula Wychowska - awatar
Magdalena Paula Wychowska
1
Joanna Elżbieciak - awatar
Joanna Elżbieciak
35
Blanka Janke-Puchowska - awatar
Blanka Janke-Puchowska
10
Monika Baj - awatar
Monika Baj
16
Daria Krzywda - awatar
Daria Krzywda
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij