Zbiórka Apis bardzo prosi o pomoc. - zdjęcie główne

Apis bardzo prosi o pomoc.

2 095 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Któregoś dnia zadzwonił telefon. Płacz po drugiej stronie słuchawki nie pozwalał za wiele zrozumieć. Było coś o psie, że chory. Że piszczy, że lokalni lekarze rozkładają ręce i każą jechać do neurologa, ale nie ma pieniędzy na drogie leczenie. Tak poznaliśmy Apisa. 8 letniego bigla z problemami zdrowotnymi i kochającą go wielką miłością, właścicielką.

Kilka dni później otrzymaliśmy kopertę, a w niej zdjęcia psa, kopie dokumentacji weterynaryjnej i odręcznie napisaną prośbę o pomoc. Na kilku kartkach historia choroby Apisa. USG, RTG, informacje o kulawiźnie tylnej łapki, punkcji stawu i podawaniu kwasu hialuronowego. O bolesności okolicy lędźwiowej kręgosłupa. O skierowaniu na konsultacje ortopedyczną.

Właścicielkę w leczeniu Apiska, finansowo wspomaga sąsiadka. Jednak skromy budżet obu Pań nie jest w stanie podołać wszystkim wydatkom tym bardziej, że Apis na dalszą diagnostykę musi być dowożony do odległego o 70 kilometrów Poznania.

Apis jest po pierwszej wizycie u neurologa, otrzymuje leki. Niebawem czekają go kolejne wyprawy do Poznania.

Mamy pod swoją bezpośrednią opieką ponad pół tysiąca zwierząt. Doskonale wiemy jak bywa ciężko opłacić koszty leczenia. Bywało nie raz, że purpurowiejąc przy telefonie przez zaciśnięte wstydem gardło, tłumaczyliśmy się czemu faktura nie została opłacona w terminie. Wiemy też, że bywają sytuacje gdy właściciel by swojemu czworonożnemu przyjacielowi, przychyliłby nieba. Ale go nie stać, a pieniądze nie chcą się cudownie pomnażać.

W takiej sytuacji jest właścicielka Apisa. Kocha swojego psa ale mimo starań nie jest w stanie pokryć rosnących kosztów diagnostyki i leczenia. Wspólnie z Wami wspieramy leczenie Apisa od lipca 2017 roku. 

AKTUALIZACJA 29.08.2018

Niestety stan Apisa ponownie się pogorszył. Psiak ma duże zwyrodnienia w  wyniku których kuleje i ma problemy z chodzeniem. Otrzymuje preparaty  na stawy i mięśnie, bez nich nie będzie chodził. Pies regularnie  przyjmuje drogie leki, do tego dochodzą koszty cyklicznych wizyt u  weterynarza oraz badań. Jeśli wdrożone leczenie nie przyniesie poprawy,  konieczne będzie wykonanie badania tomografem. W imieniu właścicielki i  jej ukochanego Apisa bardzo prosimy ponownie o pomoc w sfinansowaniu leczenia  psiaka. 

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  09.11.2018
  09.11.2018

  W imieniu Apisa i jego opiekunki dziękujemy!

  Dzięki Wam mogliśmy pomóc w opłaceniu leków i diagnostyki.

  Leczenie Apisa jest przez opiekunkę kontynuowane.

  Zdjęcie aktualizacji 21 706

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2018
  30.08.2018

  Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia! APIS walcz!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.2017
  20.07.2017

  Beagle są najlepsze... :-)

2 095 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aśka - awatar
Aśka
85
Anna Kossakowska-Krajewska - awatar
Anna Kossakowska-Krajewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula - awatar
Urszula
5
Pawel - awatar
Pawel
30
Monika - awatar
Monika
20
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewita - awatar
Ewita
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij