Pomagamy Arkowi

50 634 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 407 osób
Elżbieta Lakowska - awatar

Elżbieta Lakowska

Organizator zbiórki

Arek Maniuk to mój przyjaciel, świetny nauczyciel, którego uwielbiają uczniowie, fantastyczny klawiszowiec, grający w zespole, doskonały karykaturzysta, który czarował na papierze przekrój ludzkich charakterów, kochany ojciec, partner i po prostu wspaniały człowiek.

Wiosną tego roku byłam świadkiem na ślubie Kamilli i Arka. Cudowny dzień ze wspaniałymi, kochającymi się i szczęśliwymi ludźmi.

Dwa tygodnie później Arek trafił na stół operacyjny. Po 9 godzinach wycięto połowę guza mózgu. Reszta była nieoperacyjna, przeznaczona do leczenia radiologicznego. Niestety, po operacji okazało się, że Arek jest w połowie sparaliżowany i został mu uszkodzony nerw okoruchowy lewy. Podczas rehabilitacji w CKR w Konstancinie pojawiły się napady padaczkowe. Pod koniec sierpnia tego roku wrócił do domu po 5 miesiącach. 

Pomimo powrotu do domu, Arek niestety potrzebuje ciągłej opieki,rehabilitanta, fizjoterapeuty, neuropsychologa, rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach, ortezy na rękę. Konieczne jest także przystosowanie domu do jego potrzeb oraz kupno samochodu, aby mógł do niego swobodnie wsiąść i żeby zmieścił się tam jego wózek inwalidzki. 

Pieniądze zebrane dla tego Twardziela pomogą mu wrócić do normalnego życia, do grania na klawiszach, rysowania i życia ze swoją ukochaną i dzielną żoną Kamillą. Obiecał, że zrobi moją karykaturę. Nie daruję mu tego, musi mieć sprawną prawą rękę:)

Z góry wszystkim dziękuję. Oczywiście rodzina Arka wie o tej zbiórce.


Aktualizacje


 • Elżbieta Lakowska - awatar

  Elżbieta Lakowska

  23.10.2019
  23.10.2019

  Kochani, dziękuję Wam za każdą wpłaconą złotówkę. Dzięki Wam nasz cel został osiągnięty. Zebraliśmy kwotę potrzebną na rehabilitację Arka!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję ♥️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Klasa 2A, KIK - awatar

  Klasa 2A, KIK

  14.10.2019
  14.10.2019

  Życzymy dużo, dużo zdrowia!

 • Kasia z STO - awatar

  Kasia z STO

  11.10.2019
  11.10.2019

  Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!K&P

 • Kaja Gdowska - awatar

  Kaja Gdowska

  03.10.2019
  03.10.2019

  Powodzenia!

 • Ewka - awatar

  Ewka

  27.09.2019
  27.09.2019

  Życzę zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2019
  26.09.2019

  Trzymamy kciuki za powrot do zdrowia-uczen z 4M

50 634 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 407 osób
Elżbieta Lakowska - awatar

Elżbieta Lakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 407

kl. 6A KIK - awatar
kl. 6A KIK
270
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
JAN MAMALA - awatar
JAN MAMALA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij