aRes pomaga Dustinowi

3 085 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Tu aRes 🐶☀️ 


Oto Dustin. Dustina poznałem we Rehavecie, gdzie chodzem na rehabitacjem. Dustin to młodziutki mops, który ma wadem krengoslupa. Smótne to, bo teraz przestał chodzić. Dlatego chce mu pomoc i uzbierać trochę na jego operacje. 

paczcie jaki modelek ze njego jest: 


❤️❤️❤️

Jego opiekunowie walczą o niego i jest dla niego szansa. Operacja kosztuje prawie 7 tysięcy złotych, i chce jemu trochem pomoc.
dlatego SZYSKIE RENCE NA POKŁAD.  Już nawet frytek nje kcemy z Ontrem, byle tylko uzbierać dla Dustina  

❤️❤️❤️

Tu siem z nim spotkałem :


razem damy rade‼️

 Buziole bambole‼️ 

Aktualizacje


 • NA WÓZKU ARESA - awatar

  NA WÓZKU ARESA

  09.02.2022
  09.02.2022

  Tu aRes 🐶☀️ TO JEST FENOMENALNE‼️ Dastin bendzie mjal operancjem‼️❤️❤️❤️ Dzjenkuje ❤️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dorota Moder-Nowakowska - awatar

  Dorota Moder-Nowakowska

  05.02.2022
  05.02.2022

  Dla Dustinka 🤗 buziole bambole 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2022
  03.02.2022

  Trzymaj się Dustin :D <przytul>

 • Marta Lee - awatar

  Marta Lee

  01.02.2022
  01.02.2022

  Trzymam kciuki🐾

 • Dorota Moder-Nowakowska - awatar

  Dorota Moder-Nowakowska

  31.01.2022
  31.01.2022

  Dla Dustinka. Bądź zdrowy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2022
  31.01.2022

  Zdrówka Chłopaku <3 <3 <3

3 085 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Natalia Kołaczyńska - awatar
Natalia Kołaczyńska
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tosia Dobermanka - awatar
Tosia Dobermanka
10
Armani - awatar
Armani
50
Krahel Kasia - awatar
Krahel Kasia
100
Myrek - awatar
Myrek
50
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij