Zbiórka Operacja Aro - zdjęcie główne

Operacja Aro

4 005 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Zbieramy fundusze na operację, która ma przywrócić prawidłowe funkcjonowanie łapy Aro. Psiak trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu w lutym tego roku z bardzo skomplikowanym złamaniem prawej kości udowej. Natychmiast został przeprowadzony zabieg, dzięki któremu Aro uniknął amputacji kończyny. Mimo rehabilitacji oraz regularnych ćwiczeń łapka wymaga kolejnej operacji, żeby prawidłowo funkcjonować. Nie chcemy chodzić na skróty  i wiedząc, że istnieje możliwość uratowania kończyny, chcemy spróbować. Operacja zostanie wykonana w Grudziądzu przez dr Mederskiego. Koszty poprzednich zabiegów wyczerpały nasze zasoby, dlatego prosimy was o pomoc w uzbieraniu kwoty, która pokryje cenę operacji oraz opieki pooperacyjnej. Aro to roczny energiczny, wesoły i ufny psiak, chcemy żeby mógł biegać i bawić się wykorzystując wszystkie cztery łapki :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.2017
  01.07.2017

  :)

 • DLA ARO:) - awatar

  DLA ARO:)

  30.06.2017
  30.06.2017

  Trzymam kciuki za powodzenie operacji łapki psiaka:)

 • Anna Cz. - awatar

  Anna Cz.

  30.06.2017
  30.06.2017

  Oby łapka wyzdrowiała !

 • Wioletta - awatar

  Wioletta

  22.06.2017
  22.06.2017

  oby się udało....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.2017
  22.06.2017

  Powodzenia <3

4 005 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Wpłaty: 91

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
867
Malwina Gawrońska - awatar
Malwina Gawrońska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
martyna wnuk-mendelewska - awatar
martyna wnuk-mendelewska
30
Doctor Who - awatar
Doctor Who
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij